Розпочали зустріч та привітали усіх присутніх пані Ева Матушек-Загата (Ewa Matuszek-Zagata) – керівник реферату з питань науки і освіти Посольства Республіки Польща в Україні та пан Бартош Ціхоцький (Bartosz Cichocki) – посол Польщі в Україні.

Актори Старого театру в Кракові, зокрема пані Анна Димна (Anna Dymna) – акторка театру та кіно Польщі; пані Дорота Помикала (Dorota Pomykała) – акторка театру, кіно та телебачення Польщі; пан Роман Ганцарчик (Roman Gancarczyk) – актор театру та кіно Польщі та пан Кшиштоф Ожеховський (Krzysztof Orzechowski) – актор і театральний режисер, професор театрального мистецтва Польщі, презентували поетичні твори Папи Римського Івана Павла ІІ під акомпанемент флейти у виконанні Стефана Блащинського (Stefan Błaszczyński).

Наприкінці зустрічі пані Моніка Ціхоцька (Monika Cichocka) привітала учасників  із професійним святом – Днем учителя, яке в Польщі святкували 14 жовтня.

" data-title="Знайомство з поезією Святого Отця Івана Павла ІІ">

Знайомство з поезією Святого Отця Івана Павла ІІ

17 жовтня 2020 року в рамках Клубу вчителів польської мови відбулась онлайн-зустріч, присвячена поезії Івана Павла ІІ, організована Національним Старим театром імені Хелени Моджеєвської в Кракові та Посольством Республіки Польща в Києві, у якій узяла участь викладач кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Лія Русланівна Лукіна.