Василь Іванович першим прочитав міні-лекцію про написання власних творів, поділився і власним досвідом, дав цікаві завдання й корисні поради.
      До нього приєднались інші члени журі: доцент кафедри української літератури, українознавства та методики їх навчання, член Національної спілки письменників Марина Павленко й учителька та поетеса Наталія Трусевич.  Потім – уже цілком у творчій невимушеній обстановці – відбулися виступи самих “МАНівців”. Оцінювання також було максимально справедливе й демократичне.
      “Радію, що наше молоде обдароване пагілля підтримується освітянами і високо оцінюється фаховим журі”, – відгукнулась про захід методист Малої академії наук, також письменниця Валентина Коваленко.
      На завершення хочеться закликати учнів та вчителів: готуйте і подавайте свої роботи до секції “Художня творчість”, не пошкодуєте!
      " data-title="І МАН, і майстер-клас">

І МАН, і майстер-клас

Еге ж, саме з майстер-класу: так нетрадиційно вирішив розпочати обласний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук голова журі з секції “Художня творчість” професор Василь Пахаренко.  Оскільки учасників було небагато, присутні могли собі це дозволити.

05.03.2018