Державний стандарт

Курси спрямовані на розвиток професійних компетентностей та поглиблення фахових знань. До занять було залучено 29  учителів з різних областей нашої України.

фото із слухачами

Відповідно до Освітньої програми учасники ознайомилися з такими темами, як: державний стандарт базової середньої освіти; модельні програми: які вони є та як учителю з ними працювати; навчально-методичне забезпечення модельних програм з української мови; конструктор навчальних програм.

аналіз модельної програми

Після підсумкового тестування учасники отримали Свідоцтва про підвищення кваліфікації обсягом 30 акад. год.

фото із чатом

«Вперше була слухачкою курсів підвищення кваліфікації учителів української мови при Уманському педагогічному університеті імені Павла Тичини. Відмінна організація, увага до потреб та інтересів, професійність викладача. Залишилися гарні враження та нові здобуті знання! Окрема вдячність нашій лекторці Тетяні ГРИГОРЕНКО за змістовність, доцільність матеріалу, а також за чудову атмосферу. Впевнена, що це лише початок співпраці». Тетяна Тикуцька, Грушківська гімназія Житомирської області.

«Дякую Тетяні ГРИГОРЕНКО за дуже гарні та змістовні лекції. Багато корисного та цікавого почерпнула для себе. З даної теми пройшла багато семінарів, вебінарів, але, як кажуть, «не зачепило». А ось Тетяна Володимирівна дійсно розкрила суть теми, пояснила, дала пораду, навела приклади. Курс насичений, цікавий, пізнавальний, корисний. Дуже приємно співпрацювати». Наталія НЕДОМОВНА, Уманський ліцей №1 Уманської міської ради Черкаської області.

«Дякую за гарні змістовні лекції та презентації. Багато корисного та цікавого знайшла для себе. Вдруге проходжу курси у вас, Тетяно Володимирівно, а вчетверте – у вашому закладі. Чекатиму ще і на нові зустрічі».  Тетяна БОРОДАВКА, Вільшанська філія Надлацького ліцею Надлацької ТГ Голованівського району Кіровоградської області.

«Щиро дякую за насичений курс, толерантних викладачів, приємні емоції та доброзичливу атмосферу. Вже запланувала багато нових методик впровадження навчальних програм. Усі матеріали були корисні та цікаві. Бажаю усім нам миру! З повагою Тетяна СОКИРКО, Хорошівський ліцей #2, селище Хорошів Житомирської області)

«Тема курсів «Українська мова у школі: модельні програми НУШ» є зараз дуже актуальною. Робота з учнями 5-6 класів НУШ є сьогодні новою, всі вчителі, які працюють із здобувачами освіти у таких класах, час від часу мають певні складнощі як у процесі навчання, так і в оцінюванні знань таких учнів. Досить важко перелаштуватися із традиційного оцінювання за критеріями до формувального. Проте практично поступово труднощі долаються. Більшість практичних вправ, які я почула під час лекцій, я зможу використовувати на своїх уроках української мови у 5 та 6 класах».  Наталія ОПАНАСЮК, Житомирська область с. Хорошів Хорошівський ліцей №2.

«Дякую за цікаву і змістовну лекцію. Глибше довідалась про модельну навчальну програму як документ, яким визначається орієнтовна послідовність досягнення очікуваних результатів навчання учнів, зміст навчального предмета та види навчальної діяльності, а також спільні та відмінні риси кожної програми». Любов СІСЕЦЬКА, Ладижинський ліцей Ладижинської сільської ради.

«Щиро вдячні Вам за проведення навчальних занять на курсах підвищення кваліфікації педагогічних працівників з 19 по 23 лютого 2024 року  зі спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література), за темою «Українська мова у школі: модельні програми НУШ». Було приємно з Вами співпрацювати. Збагатили свій досвід роботи новими знаннями. Дякуємо за цікаві та змістовні лекції, за гарні організаційні вміння і професіоналізм. Набуті знання неодмінно використовуватимемо в організації освітнього процесу. Будемо раді продовжувати з Вами співпрацю в рамках підвищення кваліфікації». Клавдія КРАВЧУК та Надія РЕВУК, учителі Шаринської гімназії Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області.

«Курси вчителів української філології пройшли у дуже приємній і творчій атмосфері. Організатори курсів приклали багато зусиль, щоб в такий складний для країни час, учитель міг себе відчути творчою і креативною особистістю. Окремо хочу подякувати за онлайн зустріч з авторами підручника з української мови для 7 класу НУШ. Дякую за цікаві курси. Всім здоров’я і миру». Людмила СИВАК, Ятранівська філія Ладижинського ліцею Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області.

Тетяна Григоренко

" data-title="І знов учителі підвищують кваліфікацію!">

І знов учителі підвищують кваліфікацію!

З 19 до 23 лютого на факультеті філології та журналістики проходили курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників (у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою), які є вчителями української мови та літератури в закладах загальної середньої освіти на тему: “ Українська мова у школі: модельні програми НУШ”.

Державний стандарт

фото із слухачами