Марина Павленко «Русалонька із 7-В

Як зазначає головна натхненниця й  керівниця проєкту Оксана Потімко, робота над аудіоверсією цієї ж серії ще триває, а от збірку шрифтом Брайля уже можна брати й читати: «Книга, як завжди, цікава та захоплива. А ми вже доробляємо п’яту – останню – книгу Марини Павленко «Русалонька із 7-В». На неї очікуйте тижнів через два. Величезна подяка всій команді, яка працювала над збіркою: автор Марина Павленко, редактор шрифтом Брайля Наталка Левандівська та Катерина Івашутіна!»

Марина Павленко «Русалонька із 7-В

Як добре, що завдяки небайдужим людям ця книга, що входить до всеукраїнської програми для сьомих класів українських шкіл і вже так полюбилась читачам, тепер стане доступною і дітям зі слабким зором.

" data-title="Книги нашої викладачки – шрифтом Брайля!">

Книги нашої викладачки – шрифтом Брайля!

Команда Ресурсного центру Львівської політехніки надрукувала шрифтом Брайля вже чотири з п’яти книг доцентки кафедри української літератури, українознавства та методик їх викладання, письменниці Марини Павленко «Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських».

08.08.2022