Дякую, ваше повідомлення відправлено!

Виникла помилка. Спробуйте ще раз!

Зв`язок з адміністратором


    Скринька довіри


      Факультет філології та журналістики

      Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

      Друк Друк
      Поділитися новиною
      Цибенко Анастасія

      Харченко Надія

      Натхнені патріотичним словом Кобзаря, юні конкурсанти під керівництвом своїх наставників підготували відеозаписи з декламуванням поетичних творів Тараса Шевченка. Відеозаписи виступів учасників уважно переглянуло й оцінило журі, яке складалося з викладачів кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання на чолі з  кандидатом педагогічних наук, професором, завідувачем кафедри, керівником лабораторії Наталею Сивачук, кандидатом педагогічних наук, доцентом Оксаною Циганок, кандидатом педагогічних наук, доцентом Олександром Санівським. Члени журі відзначили в учнівських виступах природність виконання твору, чіткість передавання думок автора, уміння користуватися діапазоном голосу, жестами та мімікою.

      Переможцями Конкурсу стали:

      1 місце:

      1. Оксана Суворова (особлива відзнака) – Уманська гімназія № 4 (керівник: Ю. В. Лобунцова);
      2. Віра Баранова – Уманська гімназія №7 (керівник: С. В. Глобчак);
      3. Єлізавєта Волошин – Родниківський ліцей імені Т. Г. Шевченка (керівник: Л. Д. Лебедєва);
      4. Світлана Волошина – Уманський ліцей №1 (керівник: З. Д. Приходько);
      5. Поліна Галета – Уманська гімназія № 11 (керівник: Ю. В. Загороднюк);
      6. Ростислав Гусак – Уманська гімназія № 12 (керівник: Т. Л. Гонтарук);
      7. Світлана Качан – Малосевастянівський ліцей (керівник: Л. Ф. Качан);
      8. Артур Кумановський – Уманський ліцей № 3 (керівник: В. М. Кравець);
      9. Марина Семенюк – Родниківський ліцей імені Т. Г. Шевченка (керівник: Л. В. Березюк);
      10. Анна Скоропад – Бабанський ліцей (керівник: Л. О. Осауленко);
      11. Олена Собчук – Уманський ліцей № 3 (керівник: Г. В. Городнюк);
      12. Андрій Степовик – Уманський ліцей № 3 (керівник: О. Й. Черкавська);
      13. Надія Харченко – Уманська гімназія № 8 (керівник: Л. Є. Тодорчук);
      14. Анастасія Цибенко – Уманська гімназія № 8 (керівник: Т. М. Семенчук);
      15. Аліна Шевченко – Уманський міський центр позашкільної освіти «Територія творчості» (керівник: О. Б. Попова);
      16. Ніколь Штерц – Уманська гімназія № 7 (керівник: І. М. Трохименко);
      17. Іван Яленко – Старобабанівський ліцей (керівник: Н. М.Бондаренко);
      18. Єлізавєта Сікун – Смолінський ліцей № 2 (керівник: В. Д. Маджар);
      19. Наталія Денисюк – Дмитрушківський ліцей (керівник: Т. Ф. Запорожець);
      20. Владислав Янковий – Відокремлений структурний підрозділ «Уманського фахового коледжу технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва» (керівник: Л. І. Товстенко).

      2 місце:

      1. Анастасія Акімова – Уманська гімназія № 11 (керівник: Загороднюк Ю. В.);
      2. Марина Бабій – Бабанський ліцей (керівник: Л. О.Осауленко);
      3. Марія Вовк – Уманська гімназія № 7 (керівник: Н. В. Гурняк);
      4. Анастасія Гук – Монастирищенський ліцей-інтернат «Обдарованість» (керівник: О. Г. Поночовна);
      5. Дарія Козачук – Полянецька гімназія (керівник: Т. П. Осіпенко);
      6. Сергій Кисельов – Уманська гімназія №14 (керівник: О. В. Ярова);
      7. Ксенія Магратій – Уманська гімназія № 4 (керівник: Т. В. Суворова);
      8. Софія Пелін – Бабанський ліцей (керівник: С. В. Телятник);
      9. Вікторія Слободяник – Уманська гімназія № 5 (керівник: Г. М. Цимбал);
      10. Марія Соболенко – Уманський ліцей № 3 (керівник: Г. В. Городнюк);
      11. Мирослава Шевчук – Родниківський ліцей імені Т. Г. Шевченка (керівник: В. О. Дон);
      12. Оксана Ярова – Уманський ліцей № 3 (керівник: Г. В. Городнюк);
      13. Анастасія Слобуцька – Родниківський ліцей імені Т. Г. Шевченка (керівник: Л. Д. Лебедєва);
      14. Анастасія Кравчук – Монастирищенський ліцей-інтернат «Обдарованість» (керівник: О. Г. Поночовна);
      15. Богдан Сергеєв – Відокремлений структурний підрозділ «Уманського фахового коледжу технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва» (керівник: Л. І. Товстенко).

       

      3 місце:

      1. Христина Безкоровайна – Родниківський ліцей імені Т. Г. Шевченка (керівник: В. О. Дон);
      2. Софія Бісюкова – Уманський ліцей №1 (керівник: Мусієнко О. А.);
      3. Софія Гавришко – Старобабанівський ліцей (керівник: Н. М. Бондаренко);
      4. Стефанія Головченко – Бабанський ліцей (керівник: Л. О. Осауленко);
      5. Діана Гринюк – Уманський ліцей № 3 (керівник: В. М. Кравець);
      6. Антон Дем’янишин – Уманська гімназія №14 (керівник: О. В. Ярова);
      7. Анастасія Колесник – Уманський ліцей № 3 (керівник: О. Й. Черкавська);
      8. Вероніка Мартич – Малосевастянівський ліцей (керівник: Л. Ф. Качан);
      9. Катерина Миколаєнко – Родниківський ліцей імені Т. Г. Шевченка (керівник: В. П. Іщенко);
      10. Анастасія Михайленко – Уманська гімназія № 5 (керівник: О. Л. Олійник);
      11. Вікторія Пастушенко – Монастирищенський ліцей-інтернат «Обдарованість» (керівник: О. Г. Поночовна);
      12. Анастасія Росада – Уманська гімназія № 5 (керівник: Г. М. Цимбал);
      13. Вікторія Сенченко – Уманська гімназія № 5 (керівник: Л. В. Зерник);
      14. Катерина Цехмейструк – Малосевастянівський ліцей (керівник: Л. Ф. Качан);
      15. Чепель Роман – Уманська гімназія № 7;
      16. Леонід Шмалюх – Полянецька гімназія (керівник: Т. П. Осіпенко);
      17. Каріна Маринченко – Відокремлений структурний підрозділ «Уманського фахового коледжу технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва» (керівник: Л. І. Товстенко);
      18. Олександра Мацуцька – Відокремлений структурний підрозділ «Уманського фахового коледжу технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва» (керівник: Л. І. Товстенко);
      19. Ольга Затарахком – Відокремлений структурний підрозділ «Уманського фахового коледжу технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва» (керівник: Л. І. Товстенко);
      20. Олександр Левценюк – Відокремлений структурний підрозділ «Уманського фахового коледжу технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва» (керівник: Л. І. Товстенко).

       

      Вітаємо переможців Конкурсу та їхніх керівників. Ви найкращі, бо дбаєте про збереження і пропагування поетичного слова Кобзаря! Від таких, як ви, залежить щасливе майбутнє нашої України з рідною мовою, літературою, освітою, історією та культурою!

      " data-title="Конкурс читців поезії Тараса Шевченка зібрав найкращих!">

      Конкурс читців поезії Тараса Шевченка зібрав найкращих!

      6 квітня в межах Шевченківських днів та Днів науки в університеті на базі Науково-дослідної лабораторії «Проблеми підготовки студентів-філологів до українознавчої роботи в школі», «Театру Слова» проходив регіональний конкурс читців поезії Т. Г. Шевченка, в якому взяла участь молодь освітніх закладів м. Умані, сіл Уманського та сусідніх районів.

      Цибенко Анастасія

      Харченко Надія

      Натхнені патріотичним словом Кобзаря, юні конкурсанти під керівництвом своїх наставників підготували відеозаписи з декламуванням поетичних творів Тараса Шевченка. Відеозаписи виступів учасників уважно переглянуло й оцінило журі, яке складалося з викладачів кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання на чолі з  кандидатом педагогічних наук, професором, завідувачем кафедри, керівником лабораторії Наталею Сивачук, кандидатом педагогічних наук, доцентом Оксаною Циганок, кандидатом педагогічних наук, доцентом Олександром Санівським. Члени журі відзначили в учнівських виступах природність виконання твору, чіткість передавання думок автора, уміння користуватися діапазоном голосу, жестами та мімікою.

      Переможцями Конкурсу стали:

      1 місце:

      1. Оксана Суворова (особлива відзнака) – Уманська гімназія № 4 (керівник: Ю. В. Лобунцова);
      2. Віра Баранова – Уманська гімназія №7 (керівник: С. В. Глобчак);
      3. Єлізавєта Волошин – Родниківський ліцей імені Т. Г. Шевченка (керівник: Л. Д. Лебедєва);
      4. Світлана Волошина – Уманський ліцей №1 (керівник: З. Д. Приходько);
      5. Поліна Галета – Уманська гімназія № 11 (керівник: Ю. В. Загороднюк);
      6. Ростислав Гусак – Уманська гімназія № 12 (керівник: Т. Л. Гонтарук);
      7. Світлана Качан – Малосевастянівський ліцей (керівник: Л. Ф. Качан);
      8. Артур Кумановський – Уманський ліцей № 3 (керівник: В. М. Кравець);
      9. Марина Семенюк – Родниківський ліцей імені Т. Г. Шевченка (керівник: Л. В. Березюк);
      10. Анна Скоропад – Бабанський ліцей (керівник: Л. О. Осауленко);
      11. Олена Собчук – Уманський ліцей № 3 (керівник: Г. В. Городнюк);
      12. Андрій Степовик – Уманський ліцей № 3 (керівник: О. Й. Черкавська);
      13. Надія Харченко – Уманська гімназія № 8 (керівник: Л. Є. Тодорчук);
      14. Анастасія Цибенко – Уманська гімназія № 8 (керівник: Т. М. Семенчук);
      15. Аліна Шевченко – Уманський міський центр позашкільної освіти «Територія творчості» (керівник: О. Б. Попова);
      16. Ніколь Штерц – Уманська гімназія № 7 (керівник: І. М. Трохименко);
      17. Іван Яленко – Старобабанівський ліцей (керівник: Н. М.Бондаренко);
      18. Єлізавєта Сікун – Смолінський ліцей № 2 (керівник: В. Д. Маджар);
      19. Наталія Денисюк – Дмитрушківський ліцей (керівник: Т. Ф. Запорожець);
      20. Владислав Янковий – Відокремлений структурний підрозділ «Уманського фахового коледжу технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва» (керівник: Л. І. Товстенко).

      2 місце:

      1. Анастасія Акімова – Уманська гімназія № 11 (керівник: Загороднюк Ю. В.);
      2. Марина Бабій – Бабанський ліцей (керівник: Л. О.Осауленко);
      3. Марія Вовк – Уманська гімназія № 7 (керівник: Н. В. Гурняк);
      4. Анастасія Гук – Монастирищенський ліцей-інтернат «Обдарованість» (керівник: О. Г. Поночовна);
      5. Дарія Козачук – Полянецька гімназія (керівник: Т. П. Осіпенко);
      6. Сергій Кисельов – Уманська гімназія №14 (керівник: О. В. Ярова);
      7. Ксенія Магратій – Уманська гімназія № 4 (керівник: Т. В. Суворова);
      8. Софія Пелін – Бабанський ліцей (керівник: С. В. Телятник);
      9. Вікторія Слободяник – Уманська гімназія № 5 (керівник: Г. М. Цимбал);
      10. Марія Соболенко – Уманський ліцей № 3 (керівник: Г. В. Городнюк);
      11. Мирослава Шевчук – Родниківський ліцей імені Т. Г. Шевченка (керівник: В. О. Дон);
      12. Оксана Ярова – Уманський ліцей № 3 (керівник: Г. В. Городнюк);
      13. Анастасія Слобуцька – Родниківський ліцей імені Т. Г. Шевченка (керівник: Л. Д. Лебедєва);
      14. Анастасія Кравчук – Монастирищенський ліцей-інтернат «Обдарованість» (керівник: О. Г. Поночовна);
      15. Богдан Сергеєв – Відокремлений структурний підрозділ «Уманського фахового коледжу технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва» (керівник: Л. І. Товстенко).

       

      3 місце:

      1. Христина Безкоровайна – Родниківський ліцей імені Т. Г. Шевченка (керівник: В. О. Дон);
      2. Софія Бісюкова – Уманський ліцей №1 (керівник: Мусієнко О. А.);
      3. Софія Гавришко – Старобабанівський ліцей (керівник: Н. М. Бондаренко);
      4. Стефанія Головченко – Бабанський ліцей (керівник: Л. О. Осауленко);
      5. Діана Гринюк – Уманський ліцей № 3 (керівник: В. М. Кравець);
      6. Антон Дем’янишин – Уманська гімназія №14 (керівник: О. В. Ярова);
      7. Анастасія Колесник – Уманський ліцей № 3 (керівник: О. Й. Черкавська);
      8. Вероніка Мартич – Малосевастянівський ліцей (керівник: Л. Ф. Качан);
      9. Катерина Миколаєнко – Родниківський ліцей імені Т. Г. Шевченка (керівник: В. П. Іщенко);
      10. Анастасія Михайленко – Уманська гімназія № 5 (керівник: О. Л. Олійник);
      11. Вікторія Пастушенко – Монастирищенський ліцей-інтернат «Обдарованість» (керівник: О. Г. Поночовна);
      12. Анастасія Росада – Уманська гімназія № 5 (керівник: Г. М. Цимбал);
      13. Вікторія Сенченко – Уманська гімназія № 5 (керівник: Л. В. Зерник);
      14. Катерина Цехмейструк – Малосевастянівський ліцей (керівник: Л. Ф. Качан);
      15. Чепель Роман – Уманська гімназія № 7;
      16. Леонід Шмалюх – Полянецька гімназія (керівник: Т. П. Осіпенко);
      17. Каріна Маринченко – Відокремлений структурний підрозділ «Уманського фахового коледжу технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва» (керівник: Л. І. Товстенко);
      18. Олександра Мацуцька – Відокремлений структурний підрозділ «Уманського фахового коледжу технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва» (керівник: Л. І. Товстенко);
      19. Ольга Затарахком – Відокремлений структурний підрозділ «Уманського фахового коледжу технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва» (керівник: Л. І. Товстенко);
      20. Олександр Левценюк – Відокремлений структурний підрозділ «Уманського фахового коледжу технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва» (керівник: Л. І. Товстенко).

       

      Вітаємо переможців Конкурсу та їхніх керівників. Ви найкращі, бо дбаєте про збереження і пропагування поетичного слова Кобзаря! Від таких, як ви, залежить щасливе майбутнє нашої України з рідною мовою, літературою, освітою, історією та культурою!

      11.04.2023

      Переглядів 226