настановна

На конференції були присутні декан факультету філології та журналістики, доктор педагогічних наук, професор Валентина Коваль; гарант освітньо-наукової програми «Філологія», керівник практики, доктор філологічних наук, професор Світлана Шуляк; завідувач кафедри української мови та методики її навчання, кандидат філологічних наук, доцент Валентина Розгон; керівник практики, кандидат філологічних наук, доцент Тетяна Тищенко; аспіранти 1 року денної форми навчання Ігор Дегрик і Володимир Кліменков.

Здобувачі вищої освіти  третього (освітньо-наукового) рівня ознайомилися з метою та базою практики, завданнями та змістом практики, формами звітності про практику, критеріями оцінювання роботи, розподілом балів при оцінюванні основних видів роботи, передбачених програмою практики.

Бажаємо аспірантам цікавої практики, насиченої радісними подіями та невпинним прагненням до знань. Нехай наукові ідеї втілюються в реальність, а успіх супроводжує завжди.

Гарант освітньо-наукової програми «Філологія»

проф. Світлана Шуляк

" data-title="Настановча конференція з виробничої (дослідницької) практики для здобувачів ОНС «Доктор філософії»">

Відбулася настановча конференція з виробничої (дослідницької) практики для здобувачів третього рівня вищої освіти, які навчаються на денній формі за освітньо-науковою програмою «Філологія».

настановна

Гарант освітньо-наукової програми «Філологія»

проф. Світлана Шуляк