Дякую, ваше повідомлення відправлено!

Виникла помилка. Спробуйте ще раз!

Зв`язок з адміністратором


    Скринька довіри


      Факультет філології та журналістики

      Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

      Друк Друк

      Майстер-клас «Народна іграшка»

      Народна іграшка належить до унікальних явищ культури. Вона є предметом дитячої гри, засобом виховання та розвитку дитини, об’єктом творчості, реліктом культу, декоративною оздобою, сувеніром. Це передусім витвір народного мистецтва, пам’ять етносу, що має складну архітектоніку і глибоке символічне значення.

      Оволодіння студентами ляльковим мистецтвом має важливе значення у педагогічній діяльності. Воно допоможе майбутнім педагогам сформувати у собі та своїх вихованців кращі моральні якості, світлі почуття, високі прагнення душі. До того ж, студенти не лише майбутні педагоги, а й майбутні батьки. Таким чином, формуватимуть у власних дітей національно-патріотичні почуття – гордість за приналежність до українського етносу, пошанне ставлення до його традицій, обрядів, звичаїв, збагачуватимуть дітей інтелектуально та емоційно. Виготовлення студентом іграшки власноруч сприяє розвитку трудових умінь і навичок, художньо-естетичних смаків, формуванню всебічно і гармонійно розвиненої особистості, вихованню поваги до національної культури.

      Мета гуртка «Народна іграшка» – доповнити набуті знання про народну іграшку, навчити студентів практичним навичкам виготовлення народної ляльки-мотанки

      Завдання гуртка:

      • поглибити та розширити знання студентів з історії та побутування української народної іграшки;
      • підвищити інтерес майбутніх філологів до української традиційної іграшки;
      • сформувати у студентів необхідні уміння і навички виготовлення традиційної української народної ляльки-мотанки.

      Керівники:  доктор педагогічних наук, професор кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Йовенко Лариса Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Осіпенко Наталія Сергіївна.

      Дата останньої зміни: 2 Жовтня, 2019