самоцитування

Таке стажування на факультеті філології та журналістики пройшли доктор педагогічних наук, професор кафедри української мови та методики її навчання Т.В. Григоренко та доктор педагогічних наук, професор кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Л.В. Новаківська

План презантації

Програма Наукового стажування «Академічна доброчесність» відбувалася з 16.05 до 24.06.2022 року з використанням онлайн-платформи ZOOM BUSINESS, яка передбачала – 180 год. (6 кредитів ECTS) аудиторних занять та самостійної роботи.

КЛЮЧОВІ СПІКЕРИ:

Ірене Глендінг – керівник офісу викладання та навчання Університету Ковентрі;

Алі Тахмазов – виконавчий директор Plagiat.pl, Польща;

Кшиштоф Гутовский – експерт з авторського права, Польща.

Програма наукового стажування була побудована у три етапи:

І-ий етап (16.05-20.05.2022) – проведення круглого столу спільно з польськими колегами, навчальні презентації та консультації з міжнародними експертами щодо академічної доброчесності;

ІІ-ий етап (21.05-03.06.2022) – дистанційне навчання;

ІIІ-ий етап (04.06-24.06.2022) – самостійне дослідження, написання та захист наукового есе на тему «Академічна доброчесність: виклики сучасності».

24 червня відбувся заключний етап стажування. Відповідно до вимог, учасники програми підготували та представили до публічного захисту есе: Т.В. Григоренко «Академічна доброчесність», Л.В. Новаківська «Академічна доброчесність і нечесність».

Lesson from my research

Із завершенням курсу викладачі отримали сертифікати, які відповідають вимогам постанови КМУ №800 «Про підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» від 21.08.2019.

" data-title="Наукове стажування для освітян «Академічна доброчесність»">

Наукове стажування для освітян «Академічна доброчесність»

Духовна академія університету кардинала Стефана Вишинського у Варшаві (UKSW) спільно з Інститутом міжнародної академічної і наукової співпраці (IIASC) надали українським освітянам можливість участі в програмі онлайн-стажування, метою якого є ознайомлення з європейськими підходами щодо питання наукового плагіату і популяризація академічної доброчесності.

самоцитування

План презантації

КЛЮЧОВІ СПІКЕРИ:

Ірене Глендінг – керівник офісу викладання та навчання Університету Ковентрі;

Алі Тахмазов – виконавчий директор Plagiat.pl, Польща;

Кшиштоф Гутовский – експерт з авторського права, Польща.

Програма наукового стажування була побудована у три етапи:

ІІ-ий етап (21.05-03.06.2022) – дистанційне навчання;

Lesson from my research