Дякую, ваше повідомлення відправлено!

Виникла помилка. Спробуйте ще раз!

Зв`язок з адміністратором

Ваш email (обов'язково)

Факультет філології та журналістики

Диплом

Якщо ти здобув освітній ступінь «Бакалавр» і прагнеш продовжувати навчання на другому (магістерському) рівні вищої освіти, тебе цікавлять питання української / англійської мови і літератури, бажаєш навчати мов інших, хочеш зрозуміти особливості сучасного літературного процесу, набути практичних умінь перекладу, запрошуємо на навчання за освітньо-професійною програмою «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (англійська))» для здобуття освітнього ступеня «Магістр».

Програма покликана формувати у здобувачів освіти здатності до застосування сучасних наукових здобутків у галузі освіти в майбутній професійній діяльності або в процесі навчання, до ефективного провадження мовознавчих та літературознавчих досліджень, інноваційної педагогічної діяльності, розв’язання освітніх проблем у нових або незнайомих середовищах; набувати досвіду управління складними і непередбачуваними освітніми процесами в закладах, які забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти.

Реалізацію програми передбачено двома мовами – українською та англійською; програма вимагає спеціальної виробничої (педагогічної) практики з англійської мови; вона розширює можливості працевлаштування випускників у різнотипних освітніх закладах для здобуття повної загальної середньої освіти.

Випускники програми зможуть працювати вчителями / викладачами української мови і літератури, англійської мови та зарубіжної літератури в закладах загальної середньої освіти, спеціалізованих (із поглибленим вивченням мов) закладах загальної середньої освіти, закладах фахової передвищої і професійної (професійно-технічної) освіти.

Education

ОБИРАЙ для навчання освітню програму, яка дозволить вільно володіти двома мовами, навчати здобувачів освіти, використовувати знання англійської мови, вітчизняної і зарубіжної літератури у спілкуванні та обміні досвідом із закордонними колегами і друзями, у наукових дослідженнях і відкриттях, у подорожах країнами світу.

" data-title="ПРОДОВЖУЙ НАВЧАННЯ ЗА МАГІСТЕРСЬКОЮ ПРОГРАМОЮ «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (англійська))»">

Диплом

Education