День Української Державності

24 серпня 2021 року Президент України Володимир Зеленський оголосив про заснування нового свята, яке цьогоріч уперше відзначалося 28 липня у День хрещення Русі-України.

Ця пам’ятна дата покликана звернути увагу суспільства на традиції українського державотворення, які мають понад тисячолітню історію. Це свято вшановує всі етапи нашого державотворення, а також усіх, хто доклав зусиль, щоб Україна існувала як незалежна демократична держава.

Понад тисячу років державотворчому досвіду українців, нашій культурі, нашій самобутності, українському характерові, які коріннями сягають часів заснування Києва.

День Української Державності

Ми – громадяни вільної країни! Об’єднані, як ніколи, у захисті рідної землі та своєї державності, ми обов’язково переможемо путінську навалу та побудуємо сучасну величну європейську країну. Це наш цивілізований вибір. І ми відстоїмо його у збройній боротьбі проти московської агресії.

Все буде Україна!

" data-title="Вперше відзначаємо День Української Державності">

Вперше відзначаємо День Української Державності

Делегація у складі заступника декана з виховної роботи Наталії Осіпенко, завідувача кафедри прикладної лінгвістики та журналістики, професора Наталії Цимбал, доцента кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Валентини Гончарук, доцента кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Олександра Черевченка взяли участь у загальноміських заходах щодо відзначення Дня Української Державності.

Все буде Україна!

29.07.2022