Дякую, ваше повідомлення відправлено!

Виникла помилка. Спробуйте ще раз!

Зв`язок з адміністратором

Ваш email (обов'язково)

Факультет філології та журналістики

Середня освіта (Українська мова і література). Літературне редагування

Освітні програма для магістрів «Середня освіта (Українська мова і література). Літературне редагування» дає змогу стати компетентним учителем української мови і літератури, зарубіжної літератури, інтегруватися у світовий освітній простір, набути професійних умінь працювати в профільній школі (ліцеях, гімназіях). Крім того, здобувачі додатково отримують поглиблені знання з редагування.

Ця програма для тих,  хто хоче стати успішним видавцем або ж редактором, який займається підготовкою до друку чи оприлюднення різноманітних текстів: як писемних (у книгах, газетах, журналах), так і усних (на радіо, телебаченні).

Видавнича справа є важливою ланкою в житті сучасного суспільства, а  видавничо-поліграфічний сектор економіки стає одним із найуспішніших. Навчання за цією програмою дає право реалізувати свої здібності, крім закладів середньої освіти, у таких сферах діяльності:

• у видавництвах різних форм власності;
      • у редакціях газет і журналів на творчих посадах літературних редакторів, коректорів або й на керівних посадах редакторів чи головних редакторів;
      • у редакціях радіомовлення та телебачення на посадах редакторів інформаційних (новини), аналітичних та інших програм, шеф-редакторів, літературних редакторів;
      • у рекламних агенціях та рекламних відділах підприємств, організацій і фірм;
      • у державних органах законодавчої та виконавчої влади різних рівнів на посадах референтів, аналітиків, прес-секретарів інформаційних служб, відділів діловодства, прес-центрів;
      • у маркетингових відділах великих та середніх виробників промислової, сільськогосподарської продукції, ліків, де готують до друку різноманітні інструкції, правила користування виробами, рекламну продукцію;
      • у бібліотечних або науково-дослідних установах, де є посади референтів, творчих працівників;
      • у центрах, організаціях, що займаються багатопрофільною виставковою, ярмарковою діяльністю.

Упродовж століть сенс редакторської професії полягав у вдосконаленні тексту, намаганні зробити його доступнішим, зрозумілішим, естетичнішим.

Видавнича справа об’єднує два напрями – виробничий і творчий. Уміння перетворити творчий задум автора на матеріальний продукт і є метою фахівця редакторської сфери. А для цього потрібно мати не лише гарну освіту, а й творчий потенціал, цілеспрямованість, комунікативні й аналітичні здібності, гнучкість мислення. Отже, це саме для вас, чи не так? Обирайте освітню програму «Середня освіта (Українська мова і література). Літературне редагування». Ми чекаємо на вас!

" data-title="Освітня програма «Середня освіта (Українська мова і література). Літературне редагування» для ОС «магістр»">

Здобуття магістерського освітнього рівня – то важлива сходинка для кожного, хто прагне відкрити  для себе нові можливості, підвищити конкурентоспроможність на профільному ринку праці, бо дає змогу вибудовувати власну освітню траєкторію, удосконалити фахові навички.

До послуг здобувачів в Уманському державному педагогічному університеті просторі, затишні та пристосовані до ефективного освітнього процесу аудиторії, комп’ютерні класи і лабораторії, а також безліч можливостей реалізувати своє дозвілля.

Освітній процес забезпечує високопрофесійна команда викладачів, компетентних, креативних, мобільних.

Середня освіта (Українська мова і література). Літературне редагування

• у видавництвах різних форм власності;