Поділитися новиною
Освітня програма «Середня освіта (Українська мова і література). Літературне редагування» для ОС «магістр»
Здобуття магістерського освітнього рівня – то важлива сходинка для кожного, хто прагне відкрити для себе нові можливості, підвищити конкурентоспроможність на профільному ринку праці, бо дає змогу вибудовувати власну освітню траєкторію, удосконалити фахові навички.
До послуг здобувачів в Уманському державному педагогічному університеті просторі, затишні та пристосовані до ефективного освітнього процесу аудиторії, комп’ютерні класи і лабораторії, а також безліч можливостей реалізувати своє дозвілля.
Освітній процес забезпечує високопрофесійна команда викладачів, компетентних, креативних, мобільних.
Освітні програма для магістрів «Середня освіта (Українська мова і література). Літературне редагування» дає змогу стати компетентним учителем української мови і літератури, зарубіжної літератури, інтегруватися у світовий освітній простір, набути професійних умінь працювати в профільній школі (ліцеях, гімназіях). Крім того, здобувачі додатково отримують поглиблені знання з редагування.
Ця програма для тих, хто хоче стати успішним видавцем або ж редактором, який займається підготовкою до друку чи оприлюднення різноманітних текстів: як писемних (у книгах, газетах, журналах), так і усних (на радіо, телебаченні).
Видавнича справа є важливою ланкою в житті сучасного суспільства, а видавничо-поліграфічний сектор економіки стає одним із найуспішніших. Навчання за цією програмою дає право реалізувати свої здібності, крім закладів середньої освіти, у таких сферах діяльності:
- у видавництвах різних форм власності;
- у редакціях газет і журналів на творчих посадах літературних редакторів, коректорів або й на керівних посадах редакторів чи головних редакторів;
- у редакціях радіомовлення та телебачення на посадах редакторів інформаційних (новини), аналітичних та інших програм, шеф-редакторів, літературних редакторів;
- у рекламних агенціях та рекламних відділах підприємств, організацій і фірм;
- у державних органах законодавчої та виконавчої влади різних рівнів на посадах референтів, аналітиків, прес-секретарів інформаційних служб, відділів діловодства, прес-центрів;
- у маркетингових відділах великих та середніх виробників промислової, сільськогосподарської продукції, ліків, де готують до друку різноманітні інструкції, правила користування виробами, рекламну продукцію;
- у бібліотечних або науково-дослідних установах, де є посади референтів, творчих працівників;
- у центрах, організаціях, що займаються багатопрофільною виставковою, ярмарковою діяльністю.
Упродовж століть сенс редакторської професії полягав у вдосконаленні тексту, намаганні зробити його доступнішим, зрозумілішим, естетичнішим.
Видавнича справа об’єднує два напрями – виробничий і творчий. Уміння перетворити творчий задум автора на матеріальний продукт і є метою фахівця редакторської сфери. А для цього потрібно мати не лише гарну освіту, а й творчий потенціал, цілеспрямованість, комунікативні й аналітичні здібності, гнучкість мислення. Отже, це саме для вас, чи не так? Обирайте освітню програму «Середня освіта (Українська мова і література). Літературне редагування». Ми чекаємо на вас!
Переглядів 400