Філологія. Українська мова та література

Програма 035.01 «Філологія. Українська мова та література» покликана підготувати компетентного конкурентоспроможного фахівця у галузі філології та методики навчання української мови та літератури, котрий спроможний здійснювати філологічні дослідження, пов’язані з   аналізом, творенням (зокрема перекладом), оцінюванням  письмових та усних текстів, організацією успішної комунікації, і здатний викладати мовознавчі й літературознавчі дисципліни у закладах вищої освіти.

Родзинкою програми є поєднання навчання з сучасними практичними  дослідженнями, наукової діяльності з педагогічною. Під час навчання магістранти будуть мати змогу здійснювати національну і міжнародну мобільність на підставі програм та договорів про співробітництво в галузі освіти і науки між університетом та закладами-партнерами.

Програма практико орієнтована: передбачає реалізацію науково-дослідної й педагогічної практики, у межах яких здобувачі вищої освіти самостійно виконують дослідження в галузі мовознавства, літературознавства та фольклористики у сфері усної, письмової та віртуальної комунікації і здійснюють науково-педагогічну діяльність викладача-філолога.

Програма розширює можливості працевлаштування випускників, котрі можуть працювати філологами, літературними співробітниками, викладачами закладів вищої освіти. А в перспективі ви можете продовжити навчання на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти за освітньо-науковою програмою доктора філософії в галузі української філології (мовознавство, літературознавство), теорії і методики викладання, міждисциплінарних програм (педагогіка вищої школи, управління закладами освіти), мати доступ до спеціалізованих філологічних досліджень.

Мова нас єднає

Поринь у царину філології – обирай для здобуття освітнього ступеня «Магістр» освітньо-наукову програму «Філологія. Українська мова та література». Стань успішною особистістю, яка буде досконало знати державну мову суверенної України, вивчати, навчати і популяризувати її у світі, досліджувати культуру нашого народу через лінгвістичний та літературознавчий контекст, викладати у закладах освіти.

" data-title="Запрошуємо на навчання за освітньо-науковою програмою «Філологія. Українська мова та література» другого (магістерського) рівня вищої освіти">

Філологія. Українська мова та література

Мова нас єднає