Про важливість таких зустрічей-обговорень для якості освітньої програми, за якою будуть навчатися майбутні першокурсники, зауважила завідувач кафедри української мови та методики її навчання Валентина Розгон; про  можливості здобувачів освіти брати участь в обговоренні програми і пропонувати зміни для її удосконалення – керівник факультетської групи зі змісту та якості освіти Зоя Комарова; про особливості практичної підготовки, виробничих і навчальних практик – член проєктної групи, заступник декана з питань практики Любов Пархета; про дисципліни вільного вибору як можливість поглибити фахові та загальні компетентності – член проєктної групи Галина Осіпчук.

член проєктної групи Галина Осіпчук

Зустріч видалася плідною: здобувачі вищої освіти одержали відповіді на запитання, які цікавили їх, відзначили сильні сторони освітньої програми та внесли пропозиції для удосконалення її.

Гарант Тетяна Тищенко

" data-title="ОБГОВОРЮЄМО Й УДОСКОНАЛЮЄМО ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська))»">

27 грудня 2023 року відповідно до плану роботи кафедри української мови та методики її навчання відбулася традиційна зустріч гаранта та членів проєктної групи зі здобувачами освітньої програми різних курсів (11, 21, 31, 41 груп).

член проєктної групи Галина Осіпчук

Гарант Тетяна Тищенко