Випускникам-педагогам виплатять одноразову допомогу

Гарною неперервною традицією для випускників факультету філології та журналістики є зустріч із працівниками відділу обліку та військової підготовки студентів. 20 грудня 2023 року фахівець І категорії Наталія Віталіївна ВАЩІЛОВА ознайомила магістрів спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) із можливістю отримання одноразової адресної грошової допомоги в розмірі п’ятикратного прожиткового мінімуму.

випускники-бюджетники

Що потрібно, аби отримати допомогу?

• Навчатися за державним замовленням (денна форма навчання) в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.
      • Здобути освіту за спеціальностями педагогічного профілю у 2023 році.
      • Укласти договір про працевлаштування на посадах педагогічних працівників у закладах освіти терміном не менше ніж на 3 роки.
      • Вчасно оформити супровідні документи.

фахівець відділу категорії Наталія Віталіївна ВАЩІЛОВА

А якщо я звільнюся раніше й не відпрацюю три роки в закладі освіти? – поцікавилася Софія КОЗАЧИНСЬКА.

Відповідь Наталії Віталіївни була категоричною:

– Випускник зобов’язаний ПОВЕРНУТИ до університету суму фактично одержаної допомоги.

магістр Софія КОЗАЧИНСЬКА

Важливо!!!

Повернення коштів передбачено у разі:

• відмови приступити до роботи відповідно до укладеного договору;
      • звільнення працівника з ініціативи адміністрації за порушення трудової дисципліни.

У разі зміни місця роботи випускника, але продовження перебування його на посаді педагогічного працівника у закладі загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти, одержувач допомоги (протягом 30 календарних днів із дня виникнення таких змін) укладає договір за новим місцем роботи відповідно до встановлених законодавством вимог.

Шановні магістри! За додатковою консультацією звертайтеся до відділу обліку та військової підготовки студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Ірина ГОНЦА, доцент кафедри української мови та

методики її навчання

" data-title="Випускникам-педагогам виплатять одноразову допомогу">

Випускникам-педагогам виплатять одноразову допомогу

випускники-бюджетники

Що потрібно, аби отримати допомогу?

• Здобути освіту за спеціальностями педагогічного профілю у 2023 році.
      • Вчасно оформити супровідні документи.

фахівець відділу категорії Наталія Віталіївна ВАЩІЛОВА

Відповідь Наталії Віталіївни була категоричною:

магістр Софія КОЗАЧИНСЬКА

Важливо!!!

Повернення коштів передбачено у разі:

• відмови приступити до роботи відповідно до укладеного договору;

Ірина ГОНЦА, доцент кафедри української мови та