Цього разу темою зустрічі була «Перемога». Хоч це слово можна вживати у різних контекстах, переважно писали про те, що болить найбільше, – війну. Це були твори, сповнені як урочистостями, так і жалем та тугою.

Домашнє завдання виконали не всі (як слушно зазначив Артем Гончарук, який цей рік почав учителювати, справа вчителів — задавати домашні завдання, а не виконувати, і прочитав чудову любовну лірику).

Натомість усі дійсно активно ділилися поезією і прозою на довільну тематику.

Зокрема, Артур Драган презентував довгоочікуване продовження легендарної «Шафи», розв’язка якої нікого не залишила байдужим. Дар’я Данилко продовжила тему кохання і меблів, зачитавши новелу, а також презентувала нову поезію. Надія Дудар зачитала вірш за заданими римами, Маріна Щетько читала про війну і про мир, Галина Карабань – про захід сонця в місті… А Наталка Кучеренко довела, що талановитий поет може залишатись талановитим навіть попри те, що пише твори не на свою «рідну» тематику.

Окремо варто відзначити наших першокурсників, у яких того дня був дебют. Це Ірина Бондаренко, Ілона Бринза й Ірина Старинщук.

Крім того, до засідання того дня “заочно” доєднались Вікторія Капуловська, Артур Крук, Леонід Козинський та Анастасія Яніна.

Ознайомитися з творами можна за посиланням:

Тема наступної зустрічі — «До чого сняться білі кролики».

" data-title="Перше засідання в новому навчальному році!">

Перше засідання в новому навчальному році!

Літературне об’єднання імені Миколи Бажана провело перше засідання в новому навчальному році. Так, 15 жовтня всі охочі мали змогу поділитися власними літературними напрацюваннями, опублікувавши їх на офіційній сторінці літоб’єднання у фейсбуці та/або приєднавшись до засідання у Google Meet.

Натомість усі дійсно активно ділилися поезією і прозою на довільну тематику.

Ознайомитися з творами можна за посиланням:

Тема наступної зустрічі — «До чого сняться білі кролики».