Для майбутніх учителів української мови та літератури важливо знати витоки писемності та її роль у націєтворчих процесах.

" data-title="Перші кроки у світ філології">

Перші кроки у світ філології

Традиційно заняття першокурсників на факультеті української філології починаються від Абетки – візитівки факультету, бо «спочатку було слово».

2 вересня бінарну лекцію зі старослов’янської мови на тему «Перша писемна слов’янська мова» провели кандидат філологічних наук, доцент, професор кафедри української мови та методики її навчання Тетяна Миколаївна Тищенко та кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української літератури та методики їх навчання Любов Петрівна Пархета.