Учасники інтернет-олімпіади з української мови

За результатами  перевірки робіт учасників предметної олімпіади членами журі, Іриною Семенівною Гонцою, Оленою Володимирівною Дуденко та Валентиною Володимирівною Розгон, було визначено переможців. Із-поміж 15 учасників І місце посіли: Анна  Перенчук, студентка 22 групи ОП Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (англійська)), та Анна Рудницька, 41 група, ОП Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська));  2 місце вибороли студенти 21 групи ОП Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська)) Анна Доценко, Юлія Прижбило; 3 місце здобули  Іванна Боровик, студентка 21 групи ОП Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська)) та  Ніка Кухаренко – 41 група, ОП Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська)).

Учасники інтернет-олімпіади з української мови

Змагання, зорганізоване кафедрою української мови та методики її навчання, покликане подальшим удосконаленням системи роботи науково-педагогічних працівників  факультету із обдарованою молоддю, підвищенням цікавости здобувачів вищої освіти до конкурентоспроможного виборювання першості, поглибленим вивченням української мови, стимулюванням розвитку філологічних здібностей у майбутніх учителів-словесників та мотивуванням у правильності здійсненого ними вибору професії українського філолога.

Зичимо учасникам та переможцям олімпіади натхненної праці, незгасимого прагнення до самовдосконалення й нових світлих звершень!

Заступник декана з наукової роботи, Інна Коломієць

" data-title="Підсумки олімпіади з української мови">

Підсумки олімпіади з української мови

23 лютого  2024 року на факультеті філології та журналістики підведено підсумки проведення  І туру олімпіади з української мови.

Заступник декана з наукової роботи, Інна Коломієць