Відкриття Всеукраїнської студенської олімпіади

Вимоги до участі в олімпіаді

Метою студентської олімпіади є: підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошук обдарованої студентської молоді, стимулювання творчої праці студентів; активізація і розвиток творчого мислення студентів і стимулювання змагань у навчанні; заохочення талановитих студентів, які мають глибокі знання та широкий світогляд, студентів, які в майбутньому готові розвивати науку; прищеплювання студентам зацікавленості та любові до вибраної професії.

Пояснювальна робота

Для розробки конкурсних завдань, критеріїв оцінки їх виконання та проведення олімпіади були створені комісії у складі: голова комісії – в. о. завідувача кафедри прикладної лінгвістики, зарубіжної літератури та журналістики доц. Інесса Анікіна; члени комісій: з Української мови за професійним спрямуванням – доц. Валентина Авраменко; доц. Леонід Козинський; доц. Лариса Задояна; викл. Ігор Ніколіч; із Польської мови – доц. Галина Осіпчук; викл. Лія Лукіна; викл. Софія Василенко; із Зарубіжної літератури – доц. Інесса Анікіна; доц. Олександр Черевченко; ст. викл. Леся Поліщук; викл. Юрій Ревук; із журналістських дисциплін – доц. Ірина Хлистун; доц. Наталія Савчук; доц. Світлана Січкар.

Підбиття підсумків роботи

За кількістю набраних балів компетентне журі визначило переможців студентської олімпіади. Ними стали:

Українська мова за професійним спрямуванням

I місце – Єлизавета Оломська (ФСПО)

II місце – Анастасія Красота (ФДСО); Марія Сладкова (ІФ)

III місце – Олена Тимошенко (ФПО); Іванна Мельничук (ФПОП)

Польська мова

І  місце – не виявлено

ІІ місце – Юлія Прижбило (ФФЖ)

ІІІ місце– Анна Доценко (ФФЖ); Іванна Боровик (ФФЖ)

Зарубіжна література

І  місце – Надія Дудар (ФФЖ)

ІІ місце – Галина Карабань (ФФЖ)

ІІІ місце – Олена Войтенко (ФФЖ); Дарʼя Черах (ФФЖ); Данило Кравчук (ФФЖ)

Дисципліни з журналістики (Вступ до спеціальності, Теорія масової комунікації, Журналістська етика, Реклама і PR).

І  місце – не визначено

II місце – Лілія Джемесюк (ФФЖ)

III місце – Анастасія Хлистік (ФФЖ); Вікторія Дученко (ФФЖ)

Щиро вітаємо переможців! Дякуємо всім, хто взяв участь в олімпіаді!

Пишаємося нашими студентами й бажаємо успіхів, натхнення, подальших наукових досягнень та нових звершень!

Наталія Савчук

" data-title="Вітаємо переможців Всеукраїнської студентської олімпіади">

Вітаємо переможців Всеукраїнської студентської олімпіади

21 лютого 2024 року на факультеті філології та журналістики викладачі кафедри прикладної лінгвістики, зарубіжної літератури та журналістики провели перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з фахових дисциплін кафедри, а саме: з Української мови за професійним спрямуванням, Польської мови, Зарубіжної літератури та дисциплін із журналістики (Вступу до спеціальності, Теорії масової комунікації та інформації, Журналістської етики, Реклами і PR). У змаганнях узяли участь  25 здобувачів освіти з різних факультетів університету.

Відкриття Всеукраїнської студенської олімпіади

Вимоги до участі в олімпіаді

Пояснювальна робота

Підбиття підсумків роботи

Українська мова за професійним спрямуванням

I місце – Єлизавета Оломська (ФСПО)

II місце – Анастасія Красота (ФДСО); Марія Сладкова (ІФ)

III місце – Олена Тимошенко (ФПО); Іванна Мельничук (ФПОП)

Польська мова

І  місце – не виявлено

ІІ місце – Юлія Прижбило (ФФЖ)

ІІІ місце– Анна Доценко (ФФЖ); Іванна Боровик (ФФЖ)

Зарубіжна література

І  місце – Надія Дудар (ФФЖ)

ІІ місце – Галина Карабань (ФФЖ)

ІІІ місце – Олена Войтенко (ФФЖ); Дарʼя Черах (ФФЖ); Данило Кравчук (ФФЖ)

І  місце – не визначено

II місце – Лілія Джемесюк (ФФЖ)

III місце – Анастасія Хлистік (ФФЖ); Вікторія Дученко (ФФЖ)

Щиро вітаємо переможців! Дякуємо всім, хто взяв участь в олімпіаді!

Наталія Савчук