Поділитися новиною
Програми академічної мобільності
Факультет філології та журналістики УДПУ імені Павла Тичини активно працює над реалізацією наукового та навчального потенціалу в рамках реалізації програм з академічної мобільності.
Цілі, завдання та загальні правила забезпечення реалізації права на академічну мобільність регламентуються (визначаються) наказом ректора УДПУ імені Павла Тичини від 01 лютого 2022 р. № 80 о/д «Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність учасниками освітнього процесу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини», постановою Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2015 р. № 579 «Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність» й відповідають основним принципам Спільної декларації міністрів освіти Європи «Європейський простір у сфері вищої освіти», вчиненої у м. Болоньї 19 червня 1999 р. (Болонська декларація).
На сьогоднішній час укладено 50 договорів про співробітництво між УДПУ імені Павла Тичини та закордонними партнерами з 25 країн.
Основними видами академічної мобільності є: ступенева мобільність та кредитна мобільність. Формами академічної мобільності для учасників освітнього процесу, що здобувають освітні ступені молодшого бакалавра, бакалавра, магістра у вітчизняних вищих навчальних закладах, є: навчання за програмами академічної мобільності, мовне стажування, наукове стажування.
На факультеті філології та журналістики здобувачі вищої освіти реалізують своє право на академічну мобільність як у вигляді ступеневої мобільності, так і кредитної мобільності.
За програмою ступеневої мобільності учасники освітнього процесу навчаються в Гуманітарно-природничому університеті імені Яна Длугоша в Ченстохові, Інституті європейської культури в Гнєзно, університеті імені Адама Міцкевича в Познані (Республіка Польща).
За програмою кредитної мобільності здобувачі вищої освіти здобувають освіту в Гуманітарно-природничому університеті імені Яна Длугоша в Ченстохові, Поморській академії в Слупську (Республіка Польща).
Переглядів 493