Дякую, ваше повідомлення відправлено!

Виникла помилка. Спробуйте ще раз!

Зв`язок з адміністратором


    Скринька довіри


      Факультет філології та журналістики

      Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

      Друк Друк
      Поділитися новиною

      Під керівництвом своїх учителів конкурсанти підготували відеозаписи з декламуванням поетичних творів Тараса Шевченка: «І мертвим, і живим, і нанарожденним…», «Великий льох», «Минають дні, минають ночі…», «Росли укупочці, зросли», «Сон», «Варнак», «Мені тринадцятий минало», «Тополя», «Гайдамаки», «Розрита могила», «Катерина», «Княжна», «Мені однаково», «Ну що б здавалося слова», «Хустина» та ін.

      Переглянуло й оцінило відеозаписи конкурсантів журі у складі викладачів кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання на чолі з  кандидатом педагогічних наук, професором, завідувачем кафедри, керівником лабораторії Наталею Сивачук, кандидатом педагогічних наук, доцентом Оксаною Циганок, кандидатом педагогічних наук, доцентом Олександром Санівським.

      Вітаємо переможців конкурсу читців поезії Тараса Шевченка:

      1 місце:

      1. Онищук Юрій Юрійович – Уманський ліцей №3 (керівник: Кравець Вікторія Марківна).
      2. Пилипенко Олександр Андрійович – Уманська гімназія №11 (керівник: Загороднюк Юлія Валентинівна).
      3. Свірська Дар’я Володимирівна – Уманська гімназія №11 (керівник: Загороднюк Юлія Валентинівна).
      4. Собчук Олена Володимирівна – Уманський ліцей №3 (керівник: Городнюк Ганна Вікторівна).
      5. Чубар Георгій – Уманська гімназія №14 (керівник: Білоус Валентина Миколаївна).
      6. Штонда Валерія Олександрівна – Уманська гімназія №11 (керівник: Загороднюк Юлія Валентинівна).
      7. Безсмертна Лілія Сергіївна – Уманський ліцей №3 (керівник: Ярова Марина Олександрівна).
      8. Беркета Вероніка Володимирівна – Уманський ліцей №3 (керівник: Прокопенко Оксана Василівна).
      9. Забіяка Олександр Андрійович – Уманська гімназія №7 (керівник: Глобчак Світлана Володимирівна).
      10. Кишінько Софія Сергіївна – Уманська гімназія №11 (керівник: Симчук Людмила Анатоліївна).
      11. Качан Світлана Олександрівна – Малосевастянівський ліцей Христинівської міської ради (керівник: Качан Лариса Федорівна).
      12. Мельник Валерій Юрійович – Уманська гімназія №7 (керівник: Трохименко Інна Михайлівна).
      13. Панчук Віталія Віталіївна – Відокремлений структурний підрозділ «Уманського фахового коледжу технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва (керівник: Товстенко Любов Ілларіонівна).
      14. Польовенко Олександра Юріївна – Відокремлений структурний підрозділ «Уманського фахового коледжу технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва» (керівник: Товстенко Любов Ілларіонівна).

      2 місце

      1. Радченко Олександр Богданович – Уманський ліцей №3 (керівник: Городнюк Ганна Вікторівна).
      2. Олексюк Надія Володимирівна – Уманська гімназія №11 (керівник: Загороднюк Юлія Валентинівна).
      3. Проздьора Діана Олегівна – Уманська гімназія №11 (керівник: Загороднюк Юлія Валентинівна).
      4. Рак Іван Іванович – Опорний заклад освіти «Верхняцький ліцей» Христинівської міської ради (керівник: Кокудак Мирослава Савівна).
      5. Хижко Іван Олександрович – Уманська гімназія №7 (керівник: Матвієнко Любов Дмитрівна).
      6. Цехмейструк Катерина Сергіївна – Малосевастянівський ліцей Христинівської міської ради (керівник: Качан Лариса Федорівна).
      7. Чоповці Вероніка Іванівна – Бабанський ліцей (керівник: Герасимчук Наталя Борисівна).
      8. Ярош Артем – Уманська гімназія №14 (керівник: Білоус Валентина Миколаївна).
      9. Бартко Аріна Ігорівна – Уманський ліцей №3 (керівник: Ярова Марина Олександрівна).
      10. Бевз Анна Володимирівна – Бабанський ліцей (керівник: Герасимчук Наталя Борисівна).
      11. Бондаревська Марія Олександрівна – Уманська гімназія №11 (керівник: Загороднюк Юлія Валентинівна).
      12. Головко Анастасія Сергіївна – Монастирищенський ліцей «Обдарованість» (керівник: Поночовна Оксана Григорівна).
      13. Гончаренко Станіслав Юрійович – Уманський ліцей №3 (керівник: Ярова Марина Олександрівна).
      14. Драган Анна Олександрівна – Опорний заклад освіти «Верхняцький ліцей» Христинівської міської ради (керівник: Кокудак Мирослава Савівна).
      15. Козій Софія Миколаївна – Бабанський ліцей (керівник: Жук Галина Петрівна).
      16. Кравчук Анастасія Юріївна – Монастирищенський ліцей «Обдарованість» (керівник: Поночовна Оксана Григорівна).
      17. Макуха Руслана Русланівна – Малосевастянівський ліцей Христинівської міської ради (керівник: Янкова Лариса Ільківна).
      18. Кислицька Марія Сергіївна – Уманський ліцей №3 (керівник: Ярова Марина Олександрівна).
      19. Цвігун Юлія Андріївна – Відокремлений структурний підрозділ «Уманського фахового коледжу технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва» (керівник: Товстенко Любов Ілларіонівна).

      3 місце

      1. Новіцька Дар’я Русланівна – Опорний заклад освіти «Верхняцький ліцей» Христинівської міської ради (керівник: Кокудак Мирослава Савівна).
      2. Подолян Софія Михайлівна – Уманський ліцей №3 (керівник: Ярова Марина Олександрівна).
      3. Семенюк Олександр Васильович – Монастирищенський ліцей «Обдарованість» (керівник: Поночовна Оксана Григорівна).
      4. Степанюк Марія Олегівна – Уманський ліцей №3 (керівник: Прокопенко Оксана Василівна).
      5. Тарахтій Ангеліна Вадимівна – Бабанський ліцей (керівник: Герасимчук Наталя Борисівна).
      6. Цимбал Діана Владиславівна – Опорний заклад освіти «Верхняцький ліцей» Христинівської міської ради (керівник: Кокудак Мирослава Савівна).
      7. Вихренко Ірина – Уманський ліцей №3
      8. Данилюк Олег  – Уманська гімназія №14
      9. Мельник Вероніка Богданівна – Малосевастянівський ліцей Христинівської міської ради (керівник: Качан Лариса Федорівна).
      10. Мулик Дар’я Віталіївна – Опорний заклад освіти «Верхняцький ліцей» Христинівської міської ради (керівник: Кокудак Мирослава Савівна).
      11. Дементієнко Олександр Віталійович – Відокремлений структурний підрозділ «Уманського фахового коледжу технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва» (керівник: Товстенко Любов Ілларіонівна).
      12. Кругляченко Микола Миколайович – Відокремлений структурний підрозділ «Уманського фахового коледжу технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва» (керівник: Товстенко Любов Ілларіонівна).

      Бажаємо всім учасникам конкурсу та їхнім керівникам наступних перемог і запрошуємо учнів-випускників до вступу на наш факультет!

      Валентина ГОНЧАРУК

      " data-title="Регіональний конкурс читців поезії Тараса Шевченка">

      Регіональний конкурс читців поезії Тараса Шевченка

      Із нагоди Шевченківських днів та Днів науки в університеті на базі Науково-дослідної лабораторії «Підготовка студентів-філологів до українознавчої роботи в школі», зокрема її структурного підрозділу «Театру Слова», проходив регіональний конкурс читців поезії Т. Г. Шевченка, у якому взяли участь учні освітніх закладів м. Умані, сіл Уманського та сусідніх районів.

      Під керівництвом своїх учителів конкурсанти підготували відеозаписи з декламуванням поетичних творів Тараса Шевченка: «І мертвим, і живим, і нанарожденним…», «Великий льох», «Минають дні, минають ночі…», «Росли укупочці, зросли», «Сон», «Варнак», «Мені тринадцятий минало», «Тополя», «Гайдамаки», «Розрита могила», «Катерина», «Княжна», «Мені однаково», «Ну що б здавалося слова», «Хустина» та ін.

      Переглянуло й оцінило відеозаписи конкурсантів журі у складі викладачів кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання на чолі з  кандидатом педагогічних наук, професором, завідувачем кафедри, керівником лабораторії Наталею Сивачук, кандидатом педагогічних наук, доцентом Оксаною Циганок, кандидатом педагогічних наук, доцентом Олександром Санівським.

      Вітаємо переможців конкурсу читців поезії Тараса Шевченка:

      1 місце:

      1. Онищук Юрій Юрійович – Уманський ліцей №3 (керівник: Кравець Вікторія Марківна).
      2. Пилипенко Олександр Андрійович – Уманська гімназія №11 (керівник: Загороднюк Юлія Валентинівна).
      3. Свірська Дар’я Володимирівна – Уманська гімназія №11 (керівник: Загороднюк Юлія Валентинівна).
      4. Собчук Олена Володимирівна – Уманський ліцей №3 (керівник: Городнюк Ганна Вікторівна).
      5. Чубар Георгій – Уманська гімназія №14 (керівник: Білоус Валентина Миколаївна).
      6. Штонда Валерія Олександрівна – Уманська гімназія №11 (керівник: Загороднюк Юлія Валентинівна).
      7. Безсмертна Лілія Сергіївна – Уманський ліцей №3 (керівник: Ярова Марина Олександрівна).
      8. Беркета Вероніка Володимирівна – Уманський ліцей №3 (керівник: Прокопенко Оксана Василівна).
      9. Забіяка Олександр Андрійович – Уманська гімназія №7 (керівник: Глобчак Світлана Володимирівна).
      10. Кишінько Софія Сергіївна – Уманська гімназія №11 (керівник: Симчук Людмила Анатоліївна).
      11. Качан Світлана Олександрівна – Малосевастянівський ліцей Христинівської міської ради (керівник: Качан Лариса Федорівна).
      12. Мельник Валерій Юрійович – Уманська гімназія №7 (керівник: Трохименко Інна Михайлівна).
      13. Панчук Віталія Віталіївна – Відокремлений структурний підрозділ «Уманського фахового коледжу технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва (керівник: Товстенко Любов Ілларіонівна).
      14. Польовенко Олександра Юріївна – Відокремлений структурний підрозділ «Уманського фахового коледжу технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва» (керівник: Товстенко Любов Ілларіонівна).

      2 місце

      1. Радченко Олександр Богданович – Уманський ліцей №3 (керівник: Городнюк Ганна Вікторівна).
      2. Олексюк Надія Володимирівна – Уманська гімназія №11 (керівник: Загороднюк Юлія Валентинівна).
      3. Проздьора Діана Олегівна – Уманська гімназія №11 (керівник: Загороднюк Юлія Валентинівна).
      4. Рак Іван Іванович – Опорний заклад освіти «Верхняцький ліцей» Христинівської міської ради (керівник: Кокудак Мирослава Савівна).
      5. Хижко Іван Олександрович – Уманська гімназія №7 (керівник: Матвієнко Любов Дмитрівна).
      6. Цехмейструк Катерина Сергіївна – Малосевастянівський ліцей Христинівської міської ради (керівник: Качан Лариса Федорівна).
      7. Чоповці Вероніка Іванівна – Бабанський ліцей (керівник: Герасимчук Наталя Борисівна).
      8. Ярош Артем – Уманська гімназія №14 (керівник: Білоус Валентина Миколаївна).
      9. Бартко Аріна Ігорівна – Уманський ліцей №3 (керівник: Ярова Марина Олександрівна).
      10. Бевз Анна Володимирівна – Бабанський ліцей (керівник: Герасимчук Наталя Борисівна).
      11. Бондаревська Марія Олександрівна – Уманська гімназія №11 (керівник: Загороднюк Юлія Валентинівна).
      12. Головко Анастасія Сергіївна – Монастирищенський ліцей «Обдарованість» (керівник: Поночовна Оксана Григорівна).
      13. Гончаренко Станіслав Юрійович – Уманський ліцей №3 (керівник: Ярова Марина Олександрівна).
      14. Драган Анна Олександрівна – Опорний заклад освіти «Верхняцький ліцей» Христинівської міської ради (керівник: Кокудак Мирослава Савівна).
      15. Козій Софія Миколаївна – Бабанський ліцей (керівник: Жук Галина Петрівна).
      16. Кравчук Анастасія Юріївна – Монастирищенський ліцей «Обдарованість» (керівник: Поночовна Оксана Григорівна).
      17. Макуха Руслана Русланівна – Малосевастянівський ліцей Христинівської міської ради (керівник: Янкова Лариса Ільківна).
      18. Кислицька Марія Сергіївна – Уманський ліцей №3 (керівник: Ярова Марина Олександрівна).
      19. Цвігун Юлія Андріївна – Відокремлений структурний підрозділ «Уманського фахового коледжу технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва» (керівник: Товстенко Любов Ілларіонівна).

      3 місце

      1. Новіцька Дар’я Русланівна – Опорний заклад освіти «Верхняцький ліцей» Христинівської міської ради (керівник: Кокудак Мирослава Савівна).
      2. Подолян Софія Михайлівна – Уманський ліцей №3 (керівник: Ярова Марина Олександрівна).
      3. Семенюк Олександр Васильович – Монастирищенський ліцей «Обдарованість» (керівник: Поночовна Оксана Григорівна).
      4. Степанюк Марія Олегівна – Уманський ліцей №3 (керівник: Прокопенко Оксана Василівна).
      5. Тарахтій Ангеліна Вадимівна – Бабанський ліцей (керівник: Герасимчук Наталя Борисівна).
      6. Цимбал Діана Владиславівна – Опорний заклад освіти «Верхняцький ліцей» Христинівської міської ради (керівник: Кокудак Мирослава Савівна).
      7. Вихренко Ірина – Уманський ліцей №3
      8. Данилюк Олег  – Уманська гімназія №14
      9. Мельник Вероніка Богданівна – Малосевастянівський ліцей Христинівської міської ради (керівник: Качан Лариса Федорівна).
      10. Мулик Дар’я Віталіївна – Опорний заклад освіти «Верхняцький ліцей» Христинівської міської ради (керівник: Кокудак Мирослава Савівна).
      11. Дементієнко Олександр Віталійович – Відокремлений структурний підрозділ «Уманського фахового коледжу технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва» (керівник: Товстенко Любов Ілларіонівна).
      12. Кругляченко Микола Миколайович – Відокремлений структурний підрозділ «Уманського фахового коледжу технологій та бізнесу Уманського національного університету садівництва» (керівник: Товстенко Любов Ілларіонівна).

      Бажаємо всім учасникам конкурсу та їхнім керівникам наступних перемог і запрошуємо учнів-випускників до вступу на наш факультет!

      Валентина ГОНЧАРУК

      18.04.2024

      Переглядів 86