На семінари були присутні: кандидат філологічних наук, доцент, заступник декана факультету української філології з навчальної роботи Ірина Семенівна Гонца, кандидат філологічних наук, доцент, заступник декана факультету української філології з наукової роботи Інна Іванівна Коломієць, завідувач відділу по роботі з іноземними студентами Надія Миколаївна Ремезовська, а також члени кафедри практичного мовознавства і кафедри української мови та методики її навчання.

Завідувач відділу по роботі з іноземними студентами Н. М. Ремезовська ознайомила з нормативною базою мовної підготовки слухачів підготовчих відділень.

Учасники семінару обговорили проблеми традиційних та інноваційних методів і прийомів навчання української мови як іноземної (доповідач: проф. Н. А. Цимбал) та методичного забезпечення практичного курсу української мови як іноземної (для англомовних слухачів підготовчих відділень ЗВО) (доповідач: ст. викладач Ю. О. Ревук).

" data-title="СЕМІНАР ІЗ ПРОБЛЕМ МОВНОЇ ПІДГОТОВКИ СЛУХАЧІВ ПІДГОТОВЧИХ ВІДДІЛЕНЬ ЗВО">

СЕМІНАР ІЗ ПРОБЛЕМ МОВНОЇ ПІДГОТОВКИ СЛУХАЧІВ ПІДГОТОВЧИХ ВІДДІЛЕНЬ ЗВО

31 січня відбувся розширений науково-методичний семінар кафедри практичного мовознавства на тему «Специфіка навчання української мови як іноземної на підготовчих відділеннях ЗВО (для англомовних слухачів)».