ЯК УЧИТЕЛІВ УЧИЛИ,  або ПРО ЧЕРГОВИЙ ОНЛАЙН-ТРЕНІНГ

Заняття іменувалося «Виконуємо тести із синтаксису української мови», тобто було присвячене труднощам синтаксичного та пунктуаційного аналізу речень. Провела заняття кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та методики її навчання Олена Дуденко. Усі разом вправлялися, як правильно визначити функцію інфінітива, розрізняти другорядні члени речення, способи ускладнення простого речення, типи простих і складних речень тощо.

Як відзначили викладачі, щороку тести з української мови для ЗНО тільки ускладнюються, стають комплексними. Уже минулого року було застосовано компетентнісний підхід – давалися для аналізу не абстраговані мовні одиниці, а контекстні, зреалізовані в контекстах різного обсягу. Це вимагає від здобувача глибоких знань і ледь не автоматичного володіння навичками використання одиниць мови. Такому здобувачеві потрібен мудрий наставник, викладач, на підвищення фахової майстерності якого і розраховані такі онлайн-тренінги. І такою співпрацею задоволені залишилися всі!

" data-title="ЯК УЧИТЕЛІВ УЧИЛИ, або ПРО ЧЕРГОВИЙ ОНЛАЙН-ТРЕНІНГ">

ЯК УЧИТЕЛІВ УЧИЛИ, або ПРО ЧЕРГОВИЙ ОНЛАЙН-ТРЕНІНГ

7 лютого 2022 р. відбувся черговий онлайн-тренінг із методики підготовки до ЗНО з української мови. Учасниками  тренінгу стали викладачі ліцеїв Черкаської області, які готують здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти до складання ДПА з української мови у формі ЗНО.

ЯК УЧИТЕЛІВ УЧИЛИ,  або ПРО ЧЕРГОВИЙ ОНЛАЙН-ТРЕНІНГ