Успішні та щасливі: випуск магістрів-філологів – 2022!

З  вітальними словами, повними гордості за досягнення магістрів-2022,  упевненості у їхній фаховій підготовці, хвилювання за долю кожного вже поза університетом, звернулася до випускників тимчасово виконуюча обов’язки  декана факультету української філології, кандидат філологічних наук, доцент Ірина Семенівна Гонца.

Ірина Семенівна Гонца

Півтора року магістратури збігли, як один день,  і вже знову голова ЕК доктор філологічних наук, професор кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Лариса Іванівна Йовенко зачитала наказ про видачу дипломів випускникам, які успішно завершили навчання. Щиро, по-родинному вітали всіх випускників, та найбільше оплесків зірвали, звичайно, хлопці – учасники російсько-української війни, які стояли і стоять не тільки в обороні державного суверенітету, а й в обороні рідної мови.

Лариса Іванівна Йовенко

Випускників вітали й ті, хто  разом із ними впродовж 3,5 – 5,5 років долав  університетський марафон, підтримував, виховував, хвилювався, радів успіхам. Це куратори – доценти Олена Володимирівна Дуденко, Тетяна Миколаївна Тищенко, Наталія Михайлівна Савчук, Наталія Сергіївна Осіпенко. Вони зауважили, як виросли  їх студенти фахово, як навчилися дружити, які були активні в студентському житті, як відстоювали честь університету й факультету на різних змаганнях, креативили, практикували, захищали рідне слово й Батьківщину. І як побажання – бути справжніми й мудрими, не боятися відповідальності, бути успішними в житті й у кар’єрі, гордо нести звання випускника Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Наталія Сергіївна Осіпенко

У своєму відеопривітанні представники студради факультету зізналися, що їм буде бракувати таких креативних особистостей наших магістрантів на факультеті, але, заряджені позитивом випускників, вони будуть підтримувати і збагачувати своїми здобутками успіхи філологічної родини факультету.

Цей випуск  унікальний: майже все навчання протягом півтора року було в дистанційному режимі, проте це не завадило всім студентам завершити навчання успішно, а 13 – здобути дипломи  з відзнакою!

Артем Гончарук

Вдячність  викладачам, одногрупникам і батькам висловили випускник-відмінник факультету української філології, неодноразовий переможець Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Українська література» та Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Соловей співає, доки голос має», талановитий учасник літературного студентського об’єднання імені Миколи Бажана Артем Гончарук та неймовірно сильна і творча особистість,  переможниця обласних літературних конкурсів, відмінниця,  авторка збірки «Читати душу і не знати мов» Наталія Кучеренко.

Наталія Кучеренко.

На факультеті створено всі умови, щоб студенти могли не тільки навчатися, а й весело і креативно проводити вільний час, розвивати свої таланти. Активна учасниця літературного об’єднання  імені Миколи Бажана, випускниця-відмінниця Вікторія Капуловська не тільки пише вірші, а й музику до них. І вона подарувала однокурсникам ліричну пісню про турботно-безтурботне їхнє студентське життя.

Вікторія Капуловська

Цей день уже закарбувався в історії факультету української філології, теплим спомином увійшов у життя випускників і їхніх наставників, поповнив сторінку спільноти «Асоціація випускників УДПУ»….

Нехай щастить вам, наші любі випускники!

Асоціація випускників УДПУ

" data-title="Успішні та щасливі: випуск магістрів-філологів – 2022!">

Успішні та щасливі: випуск магістрів-філологів – 2022!

27 січня на факультеті української філології відбулося традиційне для цієї пори родинне свято: «Випуск магістрів – 2022». Черговий упевнений крок назустріч своїй мрії стати дипломованими педагогами зробили 58 випускників денної форми навчання та 54 – заочної  ОП 014 Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (англійська)), Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська)), Середня освіта (Українська мова і література). Спеціальна освіта, Середня освіта (Українська мова і література). Психологія. З урахуванням епідемічної ситуації випуск відбувся у змішаному форматі.

Ірина Семенівна Гонца

Лариса Іванівна Йовенко

Наталія Сергіївна Осіпенко

Артем Гончарук

Наталія Кучеренко.

Вікторія Капуловська

Нехай щастить вам, наші любі випускники!

Асоціація випускників УДПУ