Літературний процес кінця ХІХ – початку ХХ століття одинадцятикласники розглядали разом із Зарудняк Наталею Іванівною.

Заняття відбувалися у дружній творчій атмосфері. Теоретичні матеріали зі слайдів Ірини Анатоліївни учні фотографували на свої телефони (з власної ініціативи).

Василь Вікторович пояснював складний матеріал з притаманним саме йому неповторним гумором. Випускники світилися цілісіньке заняття, встигли навіть помріяти, щоб викладач потрапив до них на саме ЗНО (ніби це їм щось допомогло б). «Нам уже аура його допомагала б. Подивишся на нього – і просвітлення настає», – жартували.

Зі складними питаннями теорії літератури випускники зверталися до Наталі Іванівни Зарудняк уже навіть після закінчення пари.

Приємно, що кожен семінар-тренінг відвідує разом зі своїм класом Шпеник Сергій Вікторович. І він не просто відвідує, а вступає в дискусії з викладачами, ставить запитання, допомагає своїм учням.

Організатори тренінгу бажають успіху всім учасникам у складанні ЗНО!

" data-title="Семінар-тренінг із підготовки до ЗНО">

Семінар-тренінг із підготовки до ЗНО

На факультеті української філології відбувся семінар-тренінг «Теорія і практика підготовки до ЗНО з української мови та літератури».

Понад п’ятдесят учнів міста  Умані, Уманського  та навколишніх районів вивчали разом із Кучеренко Іриною Анатоліївною та Денисюком Василем Вікторовичем складні питання з морфології.

Організатори тренінгу бажають успіху всім учасникам у складанні ЗНО!