Для абітурієнта вступ до університету – сходинка на шляху до його майбутніх звершень, реалізації амбітних планів та задумів. Навчання на факультеті української філології має чимало переваг, якими вчорашній абітурієнт (а сьогодні – студент) може скористатися найближчим часом.

Основним видом діяльності кожного студента, важливою частиною його життя є навчання. Проте коли навчаєшся на улюбленому факультеті за обраною до душі спеціальністю, воно стає захопленням, і ти вже не помічаєш, як книжкова полиця поповнюється збірниками наукових праць, де вміщено і твої власні статті-розвідки. Цьому сприяє активна діяльність у Студентському науковому товаристві, яке діє в університеті.

Щоденна наполеглива праця допомогла мені стати стипендіатом Президента України та лауреатом конкурсу «Кращий студент-науковець Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини».

Досягненням своїм та моїх наукових керівників, Тетяни Тищенко та Тетяни Лопушан, вважаю перемогу в Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Т. Г. Шевченка.

Ще однією можливістю на факультеті української філології є вступ до  Колегіуму міжінституційних індивідуальних гуманітарних студій, метою діяльності якого є створення сприятливих умов для проведення крос-дисциплінарних досліджень на теренах Польщі та України. Навчання студентів у Колегіумі триває три роки і відбувається паралельно з навчанням на факультеті. МІГуС – це можливість вивчати польську мову та культуру, а також брати участь у літніх мовних школах, академічних обмінах, програмах подвійного диплома. Минулого літа я навчалась у літній мовно-культурній школі у м. Лодзь. Цей час запам’ятався мені отриманими знаннями, незабутніми подорожами і враженнями, новими знайомствами.

Студентське життя – не лише навчання, а й громадська діяльність. На факультеті активно функціонують органи студентського самоврядування. Уже традиційними стали такі заходи, як «Квест першокурсника», «Прем’єра», «Міс Філологиня» та багато інших.

Для мене факультет української філології – це місце, де я можу себе реалізувати як відповідальний студент-науковець, де маю можливість отримати якісну освіту та знайти підтримку серед друзів-однодумців. Саме на цьому факультеті працюють викладачі, які вміло передають вихованцям свої знання і досвід, допомагають у підготовці до конкурсів та олімпіад, а керівництво факультету радо підтримує студентські ініціативи. Я впевнена, що про свій вибір я ніколи не пошкодую.

Софія Харенко,

студентка 42 групи

факультету української філології

" data-title="Софія Харенко про своє навчання на факультеті української філології">