Учасники олімпіади

До участі в інтелектуальних змаганнях долучилися представники всіх курсів. Викладачі дисциплін літературознавчого циклу запропонували учасникам ряд досить нетривіальних завдань, які дозволять виявити не лише глибину їхніх знань з теорії та історії літератури, але й виявити креативність і нестандартність підходів до осмислення історичних та культурних феноменів вітчизняного літературного процесу та продемонструвати уміння користуватися широким інструментарієм сучасних методологічних стратегій деконструкції художнього тексту.

Наталія Петрівна Сивачук

З побажаннями успішно справитися із завданнями звернулася до студентів завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, професор Наталія Петрівна Сивачук.

Оксана Олександрівна Цигано

З настановами до другокурсників виступила кандидат педагогічних наук, доцент Оксана Олександрівна Циганок.

Наталя Іванівна Зарудняк

Старший викладач кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Наталя Іванівна Зарудняк та кандидат філологічних наук, доцент Тетяна Володимирівна Лопушан проконсультували третьокурсників і магістрів.

Тетяна Володимирівна Лопушан

Кандидат педагогічних наук, доцент Марина Степанівна Павленко взяла слово як викладач студентів четвертого курсу.

Марина Степанівна Павленко

Тетяна ЛОПУШАН

" data-title="Студентська олімпіада з української літератури">

Студентська олімпіада з української літератури

22 лютого 2024 року кафедрою української літератури, українознавства та методик їх навчання факультету філології та журналістики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було проведено студентську олімпіаду з української літератури.

Учасники олімпіади

Наталія Петрівна Сивачук