Цього року вона у дитячому таборі «Таємниці цивілізації» у Вижниці. Разом із вихованцями навіть удалося підкорити Говерлу.

Літо-2023 виявилося ну ду-у-же спортивним, оскільки працювати пощастило з групами, які займаються айкідо,  дзюдо, баскетболом, художньою гімнастикою. Новий досвід спілкування – ритмічний, динамічний…  Зміни – в  тонусі.  Час у таборі особливий: дні пролітають, як мить. Ще вчора було 1 червня, а сьогодні вже пів літа промайнуло.

За вміння знайти індивідуальний підхід до дітей, творче мислення, ерудованість і комунікабельність Марину Зарудняк нагородили грамотою. Літо підготувало свої нагороди: сонце, засмагу, несподіванки, перемоги і світлини.

" data-title="У дитячому таборі «Таємниці цивілізації»">

У дитячому таборі «Таємниці цивілізації»

Студенти факультету філології та журналістики не байдикують навіть улітку. Так, Марина Зарудняк (студентка 33 групи) уже третє літо поспіль працює аніматором у дитячих таборах, використовуючи прекрасну можливість отримати незабутні враження, завести цікавих  друзів, познайомитися з новими місцями, удосконалити свою педагогічну майстерність і заробити досить пристойні кошти.

19.07.2023