УЧАСТЬ У V КОНГРЕСІ СХОДОЗНАВЦІВ

Програма Конгресу була надзвичайно цікавою і насиченою, оскільки розглядалися питання культурно-історичної спадщина країн Близького і Середнього Сходу, країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону, народів Великого степу, Криму. Об’єктом зацікавлення учасників Конгресу були ідейні та релігійні концепції Сходу, сучасність Криму, сходознавство в сучасному медіапросторі, сучасні економічні, політичні та культурні процеси на теренах Близького, Середнього та Далекого Сходу. Н. І. Зарудняк узяла участь у роботі секції «Східні мотиви в європейському дискурсі».

На Конгресі  слово мали представників різних національностей, різних держав. Культурно-історична спадщина кожного, навіть найменшого, народу – безцінна.  Безцінний діалог культур, який відбувається на таких заходах.

" data-title="УЧАСТЬ У V КОНГРЕСІ СХОДОЗНАВЦІВ">

УЧАСТЬ У V КОНГРЕСІ СХОДОЗНАВЦІВ

9-10 грудня в ННІ філології та журналістики Таврійськогоу національного університету імені В. І. Вернадського в онлайн-форматі  відбувся V Конгрес сходознавців, якому взяла участь і ст. викладачка кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Н. І. Зарудняк з доповіддю «“Ніч у палаці султана Махмета” Олександера Де: історія вручення легендарного “Листа запорожців турецькому султану”».