Інноваційні обрії України

Мета конкурсу – популяризація творчої спадщини Тараса Шевченка, актуалізація пам’яті про Кобзаря та його ролі в закладанні духовних основ України. В есе учасники повинні були розкрити особисте сприйняття постаті Тараса Шевченка, його творчості та значення в сучасному житті українців.

Цього року на конкурс було подано 3309 робіт із понад 2800 закладів загальної середньої, професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти з усіх областей України. Серед здобувачів освіти змагалося 466 учасників.

З радістю повідомляємо, що Диплом І ступеня здобула студентка другого курсу філології та журналістики – Сніжана Коваленко, керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Оксана Циганок.

Сніжана Коваленко

Додатково членами журі були визначені номінанти, чиї роботи визнані найкращими! Усього маємо 205 номінантів, серед яких є і наші студенти!

За результатами конкурсу керівники-наставники учасників відзначені подяками.

Найближчим часом кращі есе Конкурсантів увійдуть в збірку «Мій Шевченко», що свідчитиме популяризацію українського слова та мотивацію сучасної молоді до подальшої участі в інтелектуальних змаганнях на всеукраїнському та міжнародному рівнях!

Дякуємо членам оргкомітету в організації та проведенні Конкурсу, а також членам журі, які здійснювали перевірку конкурсних робіт.

Вітаємо переможців та їхніх керівників! Ми пишаємось талановитою молоддю та досвідченими наставниками, які плекають духовні традиції української нації, її культуру та історію!

" data-title="Вітаємо переможців та учасників Всеукраїнського конкурсу есе «Мій Шевченко»!">

Вітаємо переможців та учасників Всеукраїнського конкурсу есе «Мій Шевченко»!

У березні 2023 року здобувачі вищої освіти та викладачі факультету філології та журналістики взяли активну участь у Всеукраїнському конкурсі есе «Мій Шевченко», присвяченому творчості великого Кобзаря, що п’ятий рік поспіль ініціює Громадська організація «Інноваційні обрії України».

Інноваційні обрії України

Сніжана Коваленко

За результатами конкурсу керівники-наставники учасників відзначені подяками.