Вибори голови студентської ради 2023

Шановні студенти!

✅18 вересня 2023 року завершено реєстрацію кандидатів на посаду голови Студентської ради факультету філології та журналістики.

✅25 вересня 2023 року відбудуться вибори голови Студентської ради факультету філології та журналістики в онлайн режимі. Голосування буде проводитися за допомогою електронної платформи Googl форма
      (інформація про посилання буде у день виборів).

✅26 вересня 2023 року на сайті факультету відбудеться оприлюднення результатів голосування.

Прохання до усіх здобувачів вищої освіти факультету бути свідомими та активними виборцями!

До вашої уваги передвиборча програма кандидатів на посаду голови Студентської ради факультету філології та журналістики.

Анна Ільницька

Анастасія Поліщук

Юлія Скальська

" data-title="Вибори голови Студентської ради 2023">

Вибори голови Студентської ради 2023

Вибори голови студентської ради 2023

Шановні студенти!

(інформація про посилання буде у день виборів).

Анна Ільницька

Анастасія Поліщук