Валерію Храпач

Дмитро Безверхній

Наталя Зарудняк позаздрила випускникам, адже їхнім класним керівником є відомий в Україні детективіст Дмитро Безверхній (він у свій час завоював титул наймолодшого детективіста країни, очолював місцевий Клуб Анонімних Авторів…). Він є гордістю Уманського державного педагогічного університету і його найкращою рекламою. До речі, під час слів про Дмитра Безверхнього старшокласники інтенсивно пускали сердечка (хто б не хотів до них приєднатися?!!).  Сам Дмитро Безверхній згадав випускників ліцею, які навчалися на курсах при університеті минулі роки, зауважив, що будь-які додаткові заняття покращують знання.

Присутні подякували один одному за зустріч.

" data-title="Зустріч з випускниками Паланського ліцею">

Зустріч з випускниками Паланського ліцею

Кафедра української літератури, українознавства та методик їх навчання 20 вересня організувала зустріч із випускниками Паланського ліцею, на яку було запрошено начальницю відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки Валерію Храпач. Вона розповіла про можливість навчання на курсах довузівської підготовки при університеті (курси відбуватимуться тільки очно), а також повідомила, що цього року при факультеті філології та журналістики можна буде випробувати свої сила як журналіста, письменника, лінгвіста: при кафедрах організовано гуртки для школярів, які очолюють фахівці.

Валерію Храпач

Дмитро Безверхній

Присутні подякували один одному за зустріч.