Титульна сторінка методичних рекомендацій

Анонсовані рекомендації розроблено відповідно до «Положення про курсові роботи в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини». Вони покликані допомогти здобувачеві вищої освіти раціонально організувати роботу над курсовою роботою, дотримуватися основних вимог до підготовки наукової праці обраного типу, опанувати її структуру, стиль написання, правила оформлення, ознайомитися з порядком захисту і критеріями оцінювання.

Зміст методичних рекомендацій

Пропоновані методичні матеріали містять додатки, які охоплюють зразки оформлення титульної сторінки та змісту курсової роботи, приклади бібліографічного опису використаної літератури і джерел дослідження, перелік електронних ресурсів для збору фактичного матеріалу, орієнтовний розподіл балів за критеріями оцінювання курсової роботи тощо.

Видання адресоване як здобувачам вищої освіти, так і науковим керівникам курсових робіт. Воно допоможе розібратися в тому, які обов’язки та права керівника і виконавця роботи, як налагодити тісну співпрацю між ними на кожному етапі виконання здобувачем вищої освіти навчально-наукового дослідження, як підготуватися до процедур оцінювання та захисту курсової роботи.

Укладачі методичних рекомендацій сподіваються, що вони будуть корисними для всіх, хто їх потребує. Електронну версію видання розміщено в архівах репозитарію університету і на сайті факультету філології та журналістики (сторінка кафедри української мови та методики її навчання), а його друкований варіант наявний в бібліотеці і читальній залі університету.

Зоя Комарова

" data-title="Як підготувати якісну курсову роботу з української мови та методики її навчання?">

Відповідь на це запитання знайде кожен здобувач вищої освіти, який навчається за освітніми програмами спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література), в оновлених методичних рекомендаціях «Курсова робота з української мови та методики її навчання», які укладено викладачами кафедри української мови та методики її навчання Зоєю Комаровою та Валентиною Коваль.

Титульна сторінка методичних рекомендацій

Зміст методичних рекомендацій