Дякую, ваше повідомлення відправлено!

Виникла помилка. Спробуйте ще раз!

Зв`язок з адміністратором


  Скринька довіри


   Факультет філології та журналістики

   Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

   Друк Друк
   Поділитися новиною
   Захист результатів навчальної (кореспондентської) практики

    

   Олександр ГЕМБАРУК

    

   " data-title="Захист результатів навчальної (кореспондентської) практики">

   Захист результатів навчальної (кореспондентської) практики

   7 травня 2024 року на кафедрі прикладної лінгвістики, зарубіжної літератури та журналістики факультету філології та журналістики відбулася звітна онлайн-конференція, на якій здобувачі вищої освіти ІІ курсу денної форми навчання  освітньої програми «Журналістика»  презентували результати навчальної (кореспондентської) практики.

   Практику студенти проходили з 01.04.2024 р. до 14.04.2024 на базі КП «Телерадіокомпанія Умань».

   Здобувачам вдалося виконати всі завдання, які були зазначені в програмі, зокрема вивчили штат колективу КП «Телерадіокомпанія Умань» та службові обов’язки працівників, відвідали об’єкти майбутніх сюжетів, збирали й обробляли матеріали, допомагали журналістам у створені й редагуванні інформаційних матеріалів та виконали індивідуальне завдання практики. Майбутні журналісти створити власний медіапродукт, а саме – сюжет про акцію #ворогуКришка. Під час роботи студенти познайомилися із пані Інною, волонтеркою організації «Разом», яка з радістю допомагала юним журналістам, ділилася корисною інформацією, залюбки розповідала про перспективи й важливість діяльності волонтерів в Умані.

   Вітаємо здобувачів освіти з успішним завершенням та захистом навчальної (кореспондентської) практики з журналістики та бажаємо успіхів у всіх творчих починаннях!

   Захист результатів навчальної (кореспондентської) практики

    

   Олександр ГЕМБАРУК

    

   09.05.2024

   Переглядів 86