Олександр ГЕМБАРУК

" data-title="Захист результатів навчальної (кореспондентської) практики">

Захист результатів навчальної (кореспондентської) практики

7 травня 2024 року на кафедрі прикладної лінгвістики, зарубіжної літератури та журналістики факультету філології та журналістики відбулася звітна онлайн-конференція, на якій здобувачі вищої освіти ІІ курсу денної форми навчання  освітньої програми «Журналістика»  презентували результати навчальної (кореспондентської) практики.

Практику студенти проходили з 01.04.2024 р. до 14.04.2024 на базі КП «Телерадіокомпанія Умань».

Здобувачам вдалося виконати всі завдання, які були зазначені в програмі, зокрема вивчили штат колективу КП «Телерадіокомпанія Умань» та службові обов’язки працівників, відвідали об’єкти майбутніх сюжетів, збирали й обробляли матеріали, допомагали журналістам у створені й редагуванні інформаційних матеріалів та виконали індивідуальне завдання практики. Майбутні журналісти створити власний медіапродукт, а саме – сюжет про акцію #ворогуКришка. Під час роботи студенти познайомилися із пані Інною, волонтеркою організації «Разом», яка з радістю допомагала юним журналістам, ділилася корисною інформацією, залюбки розповідала про перспективи й важливість діяльності волонтерів в Умані.

Вітаємо здобувачів освіти з успішним завершенням та захистом навчальної (кореспондентської) практики з журналістики та бажаємо успіхів у всіх творчих починаннях!

Олександр ГЕМБАРУК