З 1 по 10 жовтня 2023 року для всіх охочих відкривається реєстрація на курси польської мови в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Після завершення курсів усі учасники отримають сертифікат про володіння польською мовою на рівні А1. Для запису на курси звертайтеся до кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури  (новий корпус, аудиторія № 408) або за телефоном 0971289135 – Леся Борисівна.

" data-title="Запрошуємо на курси польської мови!">

Запрошуємо на курси польської мови!