Крім того, упродовж усього дня дванадцять поетів та прозаїків забажали поділитися з іншими своєю творчістю. Серед них: Віка Капуловська, Костя Тютюнник (він же – Тау Каппа), Наталка Кучеренко, Юля Жирохова, Софія Терлецька, Надія Мельник, Інна Твардієвич, Сергій Мовчан, Нікіта Куземко, Тетяна Кравець, Алла Захарченко та Крістіна Гонта.

До речі, найпопулярнішим виявився життєствердний допис Інни Твардієвич – 132 перегляди.

Жаль, що не було прози від Насті Кириленко, але вона, мов бджілка, трудилася, залишаючись поза кадром: весь день модерувала сторінку й розміщувала тексти, які надходили безперервно.

Наприкінці всі охочі мали змогу подякувати одне одному традиційними для нашого літоб’єднання оплесками, хоча й за допомогою смайликів.

Окрема подяка всім коментаторам та активним підписникам. Дякувати, повірте, було за що! Хоча цього разу долучилось трішки менше авторів, проте за кількістю лайків та коментарів це засідання значно перевершило минуле.

Не забули оголосити й нове домашнє завдання: «Моя самоізоляція», або ж «Мої карантинки». Впевнені, наступного засідання вдасться почути від учасників багато екстравагантного та неочікуваного, самобутнього та неповторного!

Ще раз дякуємо всім, хто провів цей недільний день з нами, а також нагадуємо, що з усіма опублікованими текстами ви зможете ознайомитись ось тут:

" data-title="Золоте (не)мовчання, або ж чергове онлайн-засідання літоб’єднання ім. Миколи Бажана">

Творчості ніщо не стане на заваді, що вкотре зуміли довести учасники університетського літоб’єднання ім. Миколи Бажана! Адже 17 травня на офіційній сторінці літоб’єднання у Фейсбуці було проведено вже друге онлайн-засідання.

«Про що я мовчу» – саме таке домашнє завдання минулого разу отримали автори, і деякі з них надзвичайно вдало зуміли його виконати!