«Середня освіта (Українська мова і література). Редагування освітніх видань»

24 листопада на факультеті української філології відбулася онлайн-зустріч гаранта освітньо-професійної програми «Середня освіта (Українська мова і література). Редагування освітніх видань», кандидата філологічних наук, доцента Наталії Михайлівни Савчук зі здобувачами вищої освіти, які навчаються за цією програмою.

«Середня освіта (Українська мова і література). Редагування освітніх видань»

Під час заходу студенти мали можливість отримати вичерпну інформацію про програму, зокрема про мету і структуру, змістове наповнення,  обсяг і перелік обов’язкових і вибіркових компонентів, їх структурно-логічний взаємозв’язок, оцінювання, ресурсне забезпечення. Гарант наголосила, що фокусом освітньо-професійної програми є її методичний складник, спрямований на формування фахових компетентностей учителів української мови і літератури, зарубіжної літератури базової школи, редакторів освітніх видань та досягнення відповідних програмних результатів навчання, достатніх для успішного виконання професійних обов’язків за обраною спеціальністю.

«Середня освіта (Українська мова і література). Редагування освітніх видань»

Гарант побажала студентам успіхів та запросила їх активно брати участь у покращені якості освітньо-професійної програми «Середня освіта (Українська мова і література). Редагування освітніх видань» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 014.01 Середня освіта (Українська мова і література).

" data-title="Зустріч здобувачів вищої освіти з гарантом ОП «Середня освіта (Українська мова і література). Редагування освітніх видань»">