Дякую, ваше повідомлення відправлено!

Виникла помилка. Спробуйте ще раз!

Зв`язок з адміністратором


  Скринька довіри


   Факультет філології та журналістики

   Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

   Друк Друк

   Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська))

   ID: 35035

   Ступінь вищої освіти: бакалавр

   Тип освітньої програми: освітньо-професійна

   Галузь знань: 01 Освіта / Педагогіка

   Спеціальність: 014 Середня освіта (за предметними спеціальностями)

   Предметна спеціальність: 014.01 Середня освіта (Українська мова і література)

   Освітня кваліфікація: бакалавр середньої освіти

   Освітня програма запроваджена з 2016 року.

    Мета освітньої програми: формувати в майбутніх учителів української мови і літератури, польської мови і зарубіжної літератури професійні компетентності, когнітивні знання й практичні вміння, майстерність та інноваційність, здатність розв’язувати складні завдання у сфері організації та провадження освітньої діяльності в закладах загальної середньої освіти, продовжувати навчання зі значним ступенем автономності; уміння спілкуватися, вести наукові дискусії з професійних питань, зокрема іноземними мовами; спроможність нести відповідальність за вироблення та ухвалення рішень у непередбачуваних робочих та навчальних ситуаціях.

    Особливості освітньої програми. Навчання проводять двома мовами – українською і польською; окремі курси дисциплін, пов’язані з вивченням польської мови, читають запрошені польські науково-педагогічні працівники, а також викладачі університету, які закінчили магістратуру чи пройшли науково-педагогічне стажування в закладах освіти Польщі. Випускники програми мають можливість одержати диплом польського закладу освіти. Передбачена участь здобувачів освіти в спеціальних семінарах за програмами МіГуС.

    Академічні права випускників програми. Можливість продовжувати навчатися за програмою другого (магістерського) рівня вищої освіти «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська))» спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) або за програмами інших споріднених спеціальностей.

    Професійні права випускників програми. Працевлаштування за фахом у закладах загальної середньої освіти, у спеціалізованих закладах загальної середньої освіти.

    Актуальна електронна адреса: kummn@udpu.edu.ua

   Рецензія – відгук про ОП

   Рецензія – відгук про ОП

   Рецензія – відгук про ОП

   Дата останньої зміни: 16 Квітня, 2024