батьківські збори першокурсників

Зі вступним словом до всіх присутніх звернулася декан факультету філології та журналістики, доктор педагогічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України Валентина Олександрівна Коваль, яка  наголосила на тому, що в складних умовах сьогодення, зумовлених  ситуацією воєнних дій в Україні, перед усіма учасниками освітнього процесу постали непрості виклики, які вимагають чіткої, злагодженої та свідомої партнерської взаємодії з боку викладачів, студентів і батьківської спільноти.

Ірина Семенівна Гонца Валентина Олександрівна Коваль

З інформацією про особливості адаптації першокурсників до навчального процесу ознайомила заступник декана з навчальної роботи, кандидат філологічний наук, доцент кафедри української мови та методики їх навчання Ірина Семенівна Гонца.

Google Meet

Українська система освіти зазнає все нових й нових змін. Освітні програми – це новий якісний виток в історії розвитку української освіти. Вони мають низку переваг: сучасність, практичність, націленість на результат.

ФФЖ у цьому навчальному році здійснює підготовку здобувачів бакалаврського рівня вищої освіти за такими освітніми програмами:

Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (англійська)) (гарант – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та методики її навчання Олена Володимирівна Дуденко).

Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська)) (гарант – кандидат філологічних наук, доцент, професор кафедри української мови та методики її навчання Тетяна Миколаївна Тищенко).

Середня освіта (Українська мова і література). Редагування освітніх видань (гарант – кандидат філологічних наук, доцент кафедри практичного мовознавства Наталія Михайлівна Савчук).

Середня освіта (Українська мова і література). Спеціальна освіта (гарант – кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри української мови та методики її навчання Вікторія Олегівна Шиманська).

Журналістика (гарант – кандидат філологічних наук, доцент кафедри прикладної лінгвістики та журналістикики Ірина Валентинівна Хлистун).

Особливості кожної з них гаранти освітніх програм роз’яснили першокурсникам і їхнім батькам.

Заступник декана з виховної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української літератури, українознавства та методики їх навчання Наталія Сергіївна Осіпенко розповіла про планування та організацію виховного процесу на факультеті та особливості поселення і провила проживання в гуртожитку.

Батьки й першокурсники оглянули факультетські лабараторії,  навчальні аудиторії, науково-методичних центри. Далі роботу в академічних  групах продовжили куратори.

першокурсники

Отож, любі першокурсники, дякуємо за ваш вибір! Хай усе в нас із вами складеться якнайкраще, хай все вдасться, хай все збудеться!  І головне – якнайшвидшої нам Перемоги!

" data-title="На факультеті відбулася батьківська конференція першокурсників">

На факультеті відбулася батьківська конференція першокурсників

14 вересня в очно-дистанційному форматі відбулися батьківські збори першокурсників. На зібранні були присутні: адміністрація факультету, викладачі, куратори академічних груп студентів першого курсу.

батьківські збори першокурсників

Ірина Семенівна Гонца Валентина Олександрівна Коваль