uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Відзначаємо професійне свято…

25 травня викладачі кафедри української літератури та українознавства разом зі студентами І курсу факультету української філології влаштували справжнє свято, адже цей день – свято для всіх, хто так чи інакше пов’язаний з філологією: вчених, викладачів, студентів, випускників філологічних факультетів, учителів мови і літератури, перекладачів, редакторів, бібліотечних працівників, співробітників видавництв.

Кафедра української літератури та українознавства УДПУ

Дійство розгорнулося у державному історико-культурному заповіднику «Трипільська культура», що функціонує у селі Легедзине Тальнівського району Черкаської області. Викладачі разом зі студентами прослухали цікаву екскурсію, яка була присвячена науковим версіям щодо праукранців, а також взяли участь у роботі майстер-класу «Легедзинський танець». Приємно відзначити, що значний інтерес до цієї ланки національної культури виявили не тільки наші співвітчизники, а й студенти-іноземці.

Кафедра української літератури та українознавства УДПУ

День філолога – не тільки свято тих, для кого ця наука є покликанням, професією, родом діяльності, але й для всіх, хто любить Україну. Вітаємо філологів, а позаяк і всіх тих, хто досліджує, викладає і вивчає мову та літературу, всіх друзів вічно живого Слова!

Кафедра української літератури та українознавства!

Кафедра української літератури та українознавства УДПУ

Фото1733

06.06.2013

uk Українська
X