uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Дорогі наші студенти!

Професорсько-викладацький склад факультету української філології сердечно вітає всіх студентів УДПУ імені Павла Тичини з Міжнародним днем студента!

ФУФ УДПУ

Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. В них визріває справжнє кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший життєвий шлях. Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень. Саме зі студентства формується українська національна еліта.

Від щирого серця вітаємо всіх студентів. Залишайтесь такими ж сильними і цілеспрямованими, творіть і споглядайте. Будьте активними і не втрачайте можливостей. Пам’ятайте: здобуваючи нові знання, ви стаєте розумнішими, духовно багатшими. Сміливо висловлюйте ідеї, ініціюйте й реалізовуйте свої задуми, ставте мету і досягайте її! Зичимо вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення життєвих планів та юначих мрій. Нехай святковим настроєм і радістю наповняться ваші молоді серця.

14.11.2013

uk Українська
X