Довгоочікувана гра

13 листопада відбувся довгоочікуваний виступ команди КВН нашого факультету «Шо-шО?». Дівчата і хлопці боролися за місце у фіналі з достойними конкурентами, серед яких і переможці минулого сезону – збірна ФФВ та ФСПО «Каркаде».

ФУФ УДПУФУФ УДПУ

Загалом першого дня гри І туру «Кубка ректора» взяло участь 7 команд. Було передбачено два конкурси:«Візитка» та «Розминка».

ФУФ УДПУФУФ УДПУ

Наші студенти виступили на гідному рівні, вражали глядачів своєю акторською майстерністю, веселими жартами та своїм внутрішнім запалом.

За креативність, позитив і відданість своїй справі дякуємо нашій команді! Хоч «Шо-шО?» і не увійшла до фіналу, проте достойно представила себе і загалом наш факультет!

Команді бажаємо натхнення, віри у власні сили, успіхів, вам є до чого прагнути! Ми вами пишаємось!

15.11.2013