uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Вишивана Умань

З ініціативи телекомпанії «Умань» спільно з виконавчим комітетом Уманської міської ради та за підтримки міського голови Юрія Бодрова відбувся телеконкурс «Вишивана Умань», приурочений до святкування 60-річчя Черкаської області та 200-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка.

ФУФ УДПУ

Урочисте підведення результатів та нагородження переможців конкурсу відбулося у виставковій залі Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань».

Приємно відзначити, що серед найкращих − учасники майстер-класу з вишивки «Український рушник» факультету української філології.

Рукотвори студентів-українознавців (Тетяни Маснюк, Наталії Живко, Алли Снісаревської, Валентини Семеренко, Ірини Кучерявої, Світлани Третяк, Аліни Борейко, Оксани Завадської) увібрали старовинний зміст народної вишивки історичної Уманщини.

Серед учасників конкурсу були й випускники факультету української філології – Інна Панчук, Альона Богачик, Оксана Козій, що засвідчує ефективність діяльності майстер-класу з вишивки у відродженні народного мистецтва.

Вітаємо учасників конкурсу та бажаємо подальших творчих успіхів!

13.01.2014

uk Українська
X