uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Розклад занять

Денна форма Заочна форма

Зв`язок з адміністратором

Написати

Новини факультету

Педагогічна практика – шлях до творчості та успіху

«Довго сам учись, якщо хочеш учити інших» (Г. Сковорода) Триває державна педагогічна практика студентів 5 курсу. Студенти Лимар Оксана та Хлівна Тетяна представляють свою спеціальність у ЗОШ №14 та ЗОШ №4 м. Умань, виконуючи обов’язки класного керівника, вчителя української мови, української та світової літератури у сьомих класах.


Відбір студентів до участі в Міжнародній Програмі МІГУС

23 – 24 вересня цього року на базі Польського центру (директор – Кузан К. Ю.) відбувся відбір кандидатів на вступ до Колегіуму міждисциплінарних індивідуальних гуманітарних студій. Понад 20 студентів із різних факультетів УДПУ виявили бажання навчатися за такою програмою.


Усі за мир!

25 вересня запашний аромат солодощів і гарячих напоїв рознісся коридорами факультету. За ініціативи студентів відбувся благодійний ярмарок на підтримку українських військових. Участь узяло близько 20 груп першого, другого, третього та четвертого курсів. Усі охочі мали можливість придбати випічку, цукерки, солодкі холодні та гарячі напої. Очі розбігалися від усієї тієї краси, а від аромату паморочилось у […]


Такі рідні традиції

Нещодавно 11 група українознавців відвідала музей УДПУ імені Павла Тичини. Зайшовши всередину, одразу відчули історичну атмосферу, яка там панує. Цікавими виявилися прості старі речі, які мають дуже важливе значення в історії розвитку та розквіту Уманського педагогічного. Тепер ми знаємо, що саме у 1967 році інституту було присвоєно ім’я Павла Григоровича Тичини.


Наші можливості

На факультеті української філології функціонує літературно-методичний кабінет. Щороку фонди кабінету поповнюються новими літературними та методичними надходженнями. Це дає можливість студентам якісно підготуватися до практичних занять з історії української літератури та методики їх навчання.


Європейський день мов

26 вересня відзначався Європейський день мов, що має на меті збереження, розвиток і вивчення мов у світі. Свято встановлено 6 грудня 2001 р. наприкінці Європейського року мов Радою Європи за підтримки Європейського Союзу з метою надихнути жителів Європи на вивчення мов. Студенти 44 групи разом із куратором Хлистун І. В. долучилися


Наші спортивні містери

25 вересня відбулися благодійні спортивні змагання, в яких узяли участь хлопці з усіх факультетів нашого університету. Студенти української філології не залишились осторонь, а активно долучились до заходу.


Педагогічна практика у школі

З 15 жовтня розпочалась державна педагогічна практика у студентів 5 курсу, яка триватиме шість тижнів. За цей час майбутні вчителі матимуть змогу розкрити свій педагогічний талант, використавши всі знання і вміння, якими оволоділи протягом навчання в університеті.


Лінгвокраєзнавче товариство імені А. Кримського

У Східноподільському лінгвокраєзнавчому центрі відбулося організаційне засідання лінгвокраєзнавчого студентського наукового товариства імені А. Кримського (науковий керівник –  канд. філол. наук, доц. Березовська Г.Г.).


uk Українська
X