uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Наука про феномен України здобула свої законні права!

З радістю повідомляємо, що відтепер універсальна наука про феномен України та світового українства (українознавство) виборола свої законні права в освітньому просторі нашої держави!

ФУФ УДПУ

Комісія з української літератури Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України розглянула матеріали науково-методичної експертизи рукопису програми курсу за вибором «Українознавство. 5-11 класи» (автори: Кононенко П.П., Касян Л.Г., Семенюченко О.В.) для загальноосвітніх навчальних закладів. Висновок комісії: «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах» (протокол №1 від 26 березня 2014 року).

Доводимо до відома, що нещодавно комісія з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України розглянула матеріали науково-методичної експертизи рукопису навчальної програми «Українознавство. 1-4 класи» для загальноосвітніх навчальних закладів (авт. Кононенко П.П., Присяжна Т.М.) і надала позитивну оцінку з висновком «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах» (лист №14.1/12-Г-686 від 27.12.2013).

Тож на часі введення українознавства до нормативного циклу дисциплін вищих навчальних закладів України.

Вітаємо всіх освітян з перемогою!

05.09.2014

uk Українська
X