uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Різноманітне студентське життя

Розпочався новий навчальний рік –  і оновлені аудиторії факультету української філології наповнилися сміхом, галасливим обговоренням літніх студентських канікул, подорожей та пригод.

 

ФУФ УДПУ

Для студентів 47 і 48 груп (куратор – старший викладач Ревук Ю. О.) Уманський педагогічний університет став другою домівкою. Після навчання в педагогічних училищах усієї України доля звела цю неординарну і талановиту молодь у найкрасивішому та найзеленішому куточку – поруч із відомим усьому світові парком «Софіївка» – у місті Умані.

ФУФ УДПУ

Студентське життя – найпрекрасніша пора. Саме студентські роки є незабутніми. Адже одночасно із відпочинком є можливість відвідувати цікаві лекції, активно готуватися до занять, працювати на сучасних комп’ютерах, користуватися бібліотечним фондом вузу, брати участь у науково-дослідній роботі. Для студентів оновлено лабораторії, центри, де кожен знайде себе і реалізує як фахівець-філолог.

ФУФ УДПУ

Кожен переконаний, що, закінчивши наш університет, повернувшись до рідної домівки, буде що згадати зі студентського життя: окрім навчальної програми, участь у різноманітних конкурсах, науково-практичних семінарах, конференціях, та обов’язково з’явиться можливість реалізувати набуті знання на практиці.

09.09.2014

uk Українська
X