Офіційна зустріч у посольстві Польщі в Україні

14 листопада 2014 року у Посольстві Республіки Польща в Україні відбувся  офіційний прийом з нагоди відзначення Дня незалежності Польщі. Участь в урочистостях узяли поляки, які живуть і працюють в Україні, представники Посольств інших країн, а також представники українських органів влади.

Серед присутніх був також викладач польської мови кафедри світової літератури та слов’янських мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – кандидат гуманітарних наук, доцент Пьотр Пизель.

Після звучання гімнів Польщі та України коротку промову українською і польською мовами виголосив Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Генрік Літвін, а також його дружина Анна.

Заступник Міністра закордонних справ України Наталія Галібаренко від імені Уряду України переказала  найсердечніші побажання з нагоди польського державного свята – Дня Незалежності.

18.11.2014