uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Поетична осінь

ФУФ УДПУ

Нещодавно в Уманському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. Т. Г. Шевченка відбувся літературно-мистецький захід «Поетична осінь», який, до речі, праводився нашою випускницею, тепер викладачкою коледжу ‒ Аллою Вихристюк (бачимо її на фото удвох з М. Павленко). Серед запрошених гостей була й викладач кафедри української літератури, українознавства та методик їх викладання, член Національної спілки письменників України Марина Степанівна Павленко.

ФУФ УДПУ

У теплій камерній атмосфері лунали поезії, пісні й прозові тексти як студентів, так і викладачів коледжу. Привітно-урочисто слухали й «почесну гостю» ‒ Марину Павленко, хоч вона справедливо зазначила, що аж губиться серед такої кількості талантів. Утім, вона, звісно, зачитала кілька своїх текстів, сказала кілька слів про значення мови й книги в нашому житті, надто ж ‒ у сьогоднішній непростий час.

ФУФ УДПУ

Розповіла, що студенти нашого університету також дуже творчі й талановиті, запросила відвідувати засідання університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана всіх бажаючих.

ФУФ УДПУ

Хочеться, щоб такі творчі зустрічі мали своє продовження, а «Поетична осінь» плавно перейшла в не менш поетичну зиму…

18.11.2014

uk Українська
X