День української писемності

11 листопада на факультеті української мови був проведений концерт, приурочений до Дня української писемності, який успішно провели наші ведучі ‒ Слободяник Віталій (36 група) та Саргсян Сюзанна (15 група).

У рамках заходу декламатори – Мандзюк Альона (15 група), Подреза Діана (24 група) і Мельник Юля (37 група) – вкотре показали  красу рідного слова, його величність та значущість. Милозвучність українських пісень нам продемонстрували  Хлівна Таня (54 група), Малюх Яна (16 група), Коваль Мирослава (17 група) і Величко Оля (17 група).

Надзвичайно важливою є «сила слова», саме це нам і довели студенти 37, 39 груп, які навели переваги української мови над іншими.

Цікавим елементом свята стали конкурси, у яких усі присутні могли взяти участь. Надзвичайно важливо в наш час пам’ятати про наше українське Слово, цінувати його, берегти та плекати, тому що завдання справжнього вчителя-філолога – передати цю любов своїм учням. Велика подяка усім, хто долучився до підготовки і проведення концерту.

13.11.2014