uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Вибори студдекана УФ!

ФУФ УДПУ

7 вересня на факультеті української філології розгорілися справжні виборчі баталії – студентство обирало нового студдекана. На цю посаду претендували одразу 3 кандидати: Слободяник Віталій ( 46 гр.), Подреза Діана (34 гр.) та Крайнова Дар’я (35 гр.). Варто наголосити, що вибори були абсолютно демократичними та прозорими. Спеціально були виготовлені бюлетені, створена виборча комісія та проведена процедура ознайомлення виборців з кандидатами та їх програмами.

ФУФ УДПУ

Склад виборчої комісії:

ФУФ УДПУ

Юдченко Наталія – голова виборчої комісії;

ФУФ УДПУ

Зачепа Катаріна – заступник голови виборчої комісії;

ФУФ УДПУ

Левенець Наталія – голова правового сектору;

ФУФ УДПУ

Каганенко Марія (23 гр.), Шеремета Альона (33 гр.), Жирохова Юлія (35 гр.), Медведєва Анастасія (11 гр.), Гусак Інна (34 гр.) – секретарі;

ФУФ УДПУ

Коваль Ірина (43 гр.), Міщенко Євгеній (43 гр.), Савченко Анна (12 гр.), Гончар Олеся (42 гр.) – спостерігачі.

ФУФ УДПУ

8 вересня на урочистому зібранні студради у присутності декана факультету Коваль В. О. та заступника декана з виховної роботи Мамчур Н. С. були оголошені результати виборів. Отже, результати голосування: всього проголосувало 158 студентів, з них 70 голосів за Діану Подрезу, 42 – за Дар’ю Крайнову, 39 – за Віталія Слободяника, 7 бюлетнів виявилися зіпсованими.

ФУФ УДПУ

Факультет зробив свій вибір. Щиро вітаємо Діану з перемогою! Бажаємо гідно проявити себе у громадському житті, згуртувати навколо себе відповідальних та креативних людей, а також реалізувати свої найкращі ідеї. А зараз новоспечений студдекан, не гаючи часу, взялася за формування нової студради.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

IMG_4941

IMG_4931

IMG_4918

IMG_4916

12.09.2015

uk Українська
X