«Скільки потрібно терпіння й витримки…»

Салабай Алла Сергіївна (груповий керівник – Зарудняк Н.І.) проходила педагогічну практику в Юрківському НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». На власному досвіді переконалася, що вчитель – нелегка праця.

«Кожен із нас пам’ятає перший раз, коли він пішов до школи, – ділиться спогадами практикантка, – перші уроки, перші кроки до пізнання… Весь цей час нас супроводжувала перша вчителька. Пізніше її замінили й інші вчителі. Одних ми любили, інших – ні. Але ми й уявлення не мали, яка нелегка ця праця – бути вчителем. Скільки потрібно терпіння й витримки, щоб підготувати урок, зробити не копією чийогось, а внести щось своє: оригінальне, цікаве; провести цей урок, пояснити дітям новий матеріал так, щоб вони зрозуміли та змогли застосувати свої знання на практиці.

27.10.2015